Epizódy(14)
-
Mannis Heimkehr (E01)
-
Irren ist menschlich (E02)
-
Kopfgeld (E03)
-
High Noon in Herne (E04)
-
Schlüssel zur Wahrheit (E05)
-
König und die Kumpel (E06)
-
Adel verpflichtet (E07)
-
Wolf im Schafspelz (E08)
-
Das Kartell (E09)
-
Jackies Chance (E10)
-
Chefsache (E11)
-
Knastbrüder (E12)
-
Totes Rennen (E13)
-
Auf der Kippe (E14)
Obsahy(1)
Timo a Manni jsou partneři, kteří nemůžou vystát jeden druhého, ale v širokém okolí to jsou nejlepší policajti ze speciální jednotky. (oficiálny text distribútora)
Hrajú
Frank Stieren
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Volker Büdts
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Bernd Stegemann
Najlepšie seriály:
Zamrznuté nebo (2011) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Arndt Schwering-Sohnrey
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Hotel Adlon (2013) (seriál)
X-company (2015) (seriál)
Město a město (2018) (seriál)
Hendrik Duryn
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Bez hraníc (2013) (seriál)
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Miguel Herz-Kestranek
Švajčiarsko
Najlepšie seriály:
Richard Wagner (1983) (seriál)
Radetzkymarsch (1995) (seriál)
Dynastia Straussovcov (1991) (seriál)
Ingo Naujoks
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Chudobní milionári (2005) (seriál)
Tim Seyfi
Turecko
Najlepšie seriály:
Agent (2019) (seriál)
Dar (2019) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Jenny Deimling
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ann-Cathrin Sudhoff
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Paul Faßnacht
Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Puma (2000) (seriál)
Katharina Schwarz
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Doktor z hôr - Nové osudy (2008) (seriál)
Heinrich Giskes
Najlepšie seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Beate Abraham
Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Kriminálka Kolín (2003) (seriál)
Thomas Gerber
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Rebelka z dobrej rodiny (2016) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Michael Brandner
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Wilfried Hochholdinger
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Speer a Hitler: Diablov architekt (2005) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Folker Banik
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Christian Koerner
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ach, tá Hela (2022) (seriál)
Gryf (2023) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Thomas Anzenhofer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Tlsťoch (2005) (seriál)