Co má Jennifer na svědomí

• Veľká Británia What Jennifer Did
Veľká Británia, 2024, 87 min

Jennifer Panová zavolá na tísňovou linku, že její rodiče někdo zastřelil. Vyšetřování případu se ale brzy začne točit hlavně kolem ní. (Netflix)

Clark_Kent

Je poměrně smutný, když je na vás vyvíjen extrémní tlak, že musíte být nejlepší. Ovšem vy sami to můžete mít nastaveny, docela jinak. Za mě zajímavý a poučný. ()

mdf

Svým způsobem hodně nudné a vlastně je to jenom o natahování a natahování něčeho,co ani nebylo nijak zajímavé, pokud se to tak vůbec dá říci a můžete to sestříhat do 20 minut, je to jen o tom,že dáte záběry z policejních výslechů,do toho nějaké výpovědi vyšetřovatelů a dokument je na světě ()

janmatys

Poměrně slabé. Jistě, det. Bill Gates bude velký odborník a satelity s termovizí vzbuzují u dementní populace určitě velký respekt, nicméně... Jennifer tvrdí, že měla pevně svázané ruce, ale elitní policejní oddělení se ani nepozastaví nad tím, že nemá nikde byť jediný otlak či modřínu po provaze. Záběry výslechů jsou velmi nekvalitní, a ve třetím z nich už v podstatě není vidět skoro nic. Dokument se v závěru opět nevyhnul spekulacím, a je plný nepodstatných faktů. S přivřením obou oči dávám 50%, nicméně pouze dvě hvězdy, protože mám ty oči přivřené dost. ()