Datel Woody jede na tábor

• USA Woody Woodpecker Goes to Camp

Datel Woody, který dostane vyhazov z lesa, se spokojeně usadí v táboře Ju Hú. Po návštěvě inspektora ale táboru hrozí, že bude muset zavřít. (Netflix)

Arsenal83

Woody má stále rehot so zvukom, ako keď somárovi prepichnú dlátom kopyto, na tom sa nič nemení. Každopádne najlepší herecký výkon podáva kreslená postavička a ten komparz okolo neho, ten sa dosť často tváril, ako keby síce bol v tábore, ale šlo o tábor typu gulag. ()

oveckaoa odpad!

Tohle je jako co ? Proti tomuhle je filmová verze Toma a Jerryho oskarová proti tomuhle jsou i obě filmové verze Šmoulů kvalitní. Datel  Woody dělá bordel v lese někdo mu řekne , že musí být týmový hráč a vyhodí ho   s tím, že dokud jím nebude ať se nevrací. On se dostane na nějaký tábor kde soutěží týmy Woohoo a Hoorah  (bože to jsou tak blbé názvy to je jak jmenovat se haha a hihi mimochodem proč to český překladatel nepoužil pro české diváky je to známější spojení než woohoo a hoorah ) s tím, že hoorah vždy vyhrálo. Do toho se tam objevuje nějaké káně co uteklo z vězení  (tohle asi navazuje na předchozí díl nevím neviděl jsem)  co chce poklad co je v tom kempu. V té skupině woohoo je to jeden kretén a jedla blbka vedle druhého/druhé  máme tu ornitologa (ten je tu proto jen, aby řekl že Woody je datel to jsme fakt nepoznali já myslel, že je to zebřička :-) ) pak nějakou nezajímavou holku co je dcera šéfky té skupiny (ta šéfka se chová hůře jak 5 leté děcko možná má  i menší iq) pak nějakou pařanku pak matematického intoše  a nějakou spisovatelku hororů. Všichni jsou zde nesympatičtí ten datel se neskutečně iritujícím smíchem pořád směje a humor je na úrovni Laurela a Hardyho kombinovaným s humorem mezi  ptákem uličníkem a kojotem Wildou . Až zhruba v 45 minutě přijde jedna vtipná scéna kdy ten datel hledá slova rýmující se se slovem nic. P.s. režisér režíroval kdysi díly pro Táborníky z Kikiwaka to hovoří za vše tohle je to samé jen s několika animovanýma postavami v lidském světě. P.s. 2 kolik jich  tom jednom týmu bylo soutěžilo jich tam tak 5 a na konci běželo přes 10 co to je za sračku? 0 procent ()

Fuzzytomato odpad!

Tento nepodarený pokus o rodinný film, v ktorom hrá neurotický, agresívny fiktívny vták a jeho béčkový komparz, sa nepochybne bude páčiť len divákom ktorí požili nadmernú dávku E120 vo forme gumových macíkov. Je o trochu lepší ako prvý pokus z roku 2017 ale je tak ukričaný že by znervóznil aj čiernu kávu. Ani len vtipné to nieje. Walter Lantz sa v hrobe obracia. ()

• O tvorbu vizuálních efektů se postaralo bulharské studio Cinemotion. (fiLLthe3DD)
  • Natáčelo se od září do prosince 2021 v australském Melbourne (stát Victoria). Z nezmámých důvodů se film dočkal uvedení až v roce 2024. (fiLLthe3DD)