Reklamní odborník Marcus Graham je svobodný mládenec. Graham není nikdy bez ženy po svém boku. Na scénu přichází Jacqueline, jeho nová šéfová, a Marcus se rázem ocitá na místě, kde poprvé v životě sklízí ovoce vlastního chování! (Viacom)

ConanVJ

Kdysi dávno mi to přišlo i vtipný, ale dnes to vidím jako průměrný film s nějakými těmi vtipnými pasážemi, ale moc jich není. 50% :) ()

Kryton

Halle Berry už tehdá byla kus! No a to je tak asi vše co si člověk po tomto filmě pamatuje. Ehm on tam byl Eddie Murphy?! Kde a kdo to v tomto filmě byl??? ()

type_B

Viděno v pozdních nočních hodinách za střízliva. I tak mi ale některé dialogy přišly celkem vtipné. Jistě, sentiment teče, kudy může, stejně jako spermatické tekutiny hlavního hrdiny. Je to béčko jak vyšité, a tak musím být shovívavý. ()

Martin741

Slabucka cernosska komedia, ktora stoji a pada na Eddie Murphym /Beverly Hills Cop 1 - 3/- Okrem Murphyho sa tu ukazala krasna Halle Berry ale ani Murphy, ani berry a ani M. Lawrence /Do the Right Thing Spajka Lee-ho/ film nezachrania. Taky Lawrencov Agent v Sukni z roku 2000 je uz stupen vyssie. 30 % ()

pufina

Chvíli jsem čekala, co se dalšího bude dít, nic překvapivého, naopak jsem se dočkala docela velké nudy. Eddie Murphy je na filmu to jediné plus! ()

Juto

V prvom rade je to dobrá romanca. Eddie je obzvlášť dobrý ako zvodca žien, ktorý síce hrá s nimi hru, ale v skutočnosti sa zamiluje. 6/10 ()

Jizni Tlapa

Ač jsem se vždy bránil psát komentáře jako příspěvky do diskuse omluvte mně. Eddie tady (na CSFD) dostává pěknou nakládačku. Nicméně zcela subjektivně se Boomerangu zastávám. Já se bavil a bylo to příjemné zakončení jednoho večera. Černošská komedie bez bělochů? Vůbec mi nevadilo. Právě tím to je výjimečné. Mother-fuckerovksé dialogy ? Už vůbec ne. K Eddiemu do prostě jde a role svůdníka mu sedne. Mladička H.Berry je příjemných překvapením a M.Lawrence ve vedlejší roli vůbec výsledku neubírá. Na plné hodnocení chyběl originální námět a zajímavá hudba. A mimochodem: "jaké máte nehty na nohou"?.-) ()

_DAVE_

Vcelku povedená "černožšká" komedie/drama, opravdu je tam problém zahlédnout bělocha, ti jsou zde víceméně jen dopočtu. Né že by to nějak vadilo, je to jen taková zajímavost. Celkově jeden z těch lepších filmů s Murphym. ()

lennyd

Reklamní agent Marcus (Eddie Murphy) může mít kteroukoliv ženu, na kterou ukáže. Dle toho se ale také chová - když s nějakou ženou stráví noc, další den se k ní již nezná, a brousí si zuby na další oběť. Po fůzí dvou firem se ale Marcusovou šéfkou stává krásná Jackquiline, která je přesně stejný typ jako byl Marcus. Jenže Marcus se do ní zamiluje, a poprvé pozná, co sám dříve prováděl ženám ... Myslel jsem, že Eddie přestal sršet vtipem až v novém tisíciletí, ale koukám že i pár let před tím dokázal natočit film, který bohužel není vůbec vtipný. I když námět své kouzlo měl, a pár scén mne i docela bavilo, celkově jsem měl sto chutí film vypnout a jít dělat něco užitečnějšího. Své k tomu přidal i český dabing, který - ač je považován za nejlepší na světě - tentokrát aspiruje na úplně opačné příčky žebříčku. Hlavně v rozhovorech Eddieho a jeho kamarádů mi dabing trhal uši. Pozitivem je snad jedině krásná Halle Berry, a ona jediná se snad ve filmu chová trochu normálně... ()

dANo

Nudný námet a k tomu podpriemerný herecký výkon Eddieho Murphyho je asi všetko, čo k tomuto filmu možem napísať... už asi len to, že si skúste nájsť nejaký lepší program na večer ako to, že budete pozerať túto "komédiu". ()

Danny F.

Poslabší Murphyova komedie, která nepostráda vtip a humoru natolik, aby se divák mohl nudit. I když nejde o excelentní dílko, je i přes to všechno koukatelná komedie. 55% ()