Máme rádi šéfa!

(relácia)

Speciální díl pořadu Máme rádi Česko je věnovaný Zdeňku Pohlreichovi, který se v televizi poprvé objevil před 15 lety! Nejlepší šéfkuchař si pozval své kamarády a kolegy, aby se s nimi pobavil a také trochu otestoval jejich znalosti. Sledujte další díl zábavného pořadu, kterým vás provede Libor Bouček a proti sobě se postaví Jakub Prachař a Vojta Kotek. (TV Prima)

Olík

Tady vlastně není moc co komentovat. „Slavnostní“ epizoda pořadu Máme rádi Česko spjatá s výročím 15 let od prvního televizního vystoupení Zdeňka „Kolik mám televizních pořadů, tolikrát jsem člověkem“ Pohlreicha, které ho natáčení tohoto speciálu očividně hodně bavilo :D :D :D ()

oskiii

Pohlreich vypadal, že mu účast byla nařízena. K tomu sestava vedená vnukem z povolání Prachařem, který si jinde než na “gastroPrimě”neškrtne. K němu Ivan Vodom*dský, jež je nazýván jako guru české gastronomie…přitom je to druhý Babica. Nesympatický Zástěra a herečka(?) Pagáčová. Nebýt vtipného Kotka, tak je to za čistou 0. ()

ostravak30

Pravda, pro Zdenka Polreicha asi pořad nebyl zrovna tím, co by si sám vybral, ale co...peníze nesmrdí. Faktem zůstává, že zvolená sestava mohla být ještě trefnější. Ivan Vodochodský asi není guru české gastronomie, Martina Svatka absolutně neznám a nejspíš ho do odvysílání speciálu neznal v Česku nikdo krom jeho zaměstnanců, zatímco Tomáš Zástěra je divákům známý ze Survivoru a od té doby se najednou objevuje poměrně často. Společně s Patricií Pagáčovou moderují novou soutěž v níž se právě dva výše jmenovaní kuchaři objevují, takže je vcelku jasné, že pořad měl vcelku sloužit spíše jako propagace Česko na grilu. Fascinuje mě ale jak se posunuly hranice humoru. Moderátoři včetně kapitánů mají prostě za to, že srandovní je někoho permanentně urážet a čím víc tím líp. Máme rádi Česko se tím docela proslavili, jelikož téměř v každém díle urazí někoho. A kdo se hodně nemůže bránit, nejlépe někdo starý, kdo se už moc neobjevuje na obrazovkách nebo u něhož je předpoklad, že si to nechá líbit, tím víc do něj...docela smutné, že se to v tomto pořadu stalo již takovou tradicí. ()

SidneyP

Poprvé, co jsem se na tenhle pořad díval, a asi naposledy :D Hromada písniček, dlouhý úvod, Zdenda vypadal, že ho tam klepne nudou. Já málem taky. ()