Příběh tohoto akčního filmu začíná v San Francisku. Tři ruští mafiáni uzavřou mezi sebou tajný obchod. Tajnou schůzku ovšem sleduje agent protidrogového oddělení Kevin White (Jeff Wincott). Ten zasáhne ve chvíli, kdy se na scéně objeví nájemní vrazi, kteří mají za úkol jednoho z gangsterů zabít. Kevin mu zachrání život. Při výslechu se dozvídá o milionovém obchodě, ke kterému má dojít v Los Angeles.

Kevin se do Los Angeles vydává. Žije zde jeho bratr Jack (Gary Hudson), také policista. Bratři se již několik let neviděli, nemají se totiž příliš v lásce. Přesto všechno začnou spolupracovat a pokusí se nekalé obchody ruských mafiánů zastavit. (videofil)

Flipnic

V těchto filmech šlo vždy pouze ajedině o akci, tedy souboje = "fighty". USA a Kanada jsou známy právě těmi nešvary, kterými se tento film vyznačuje (jako desítky a desítky jiných ...). Souboje jsou špatně sestříhané, občas člověk nechápe co se na obrazovce děje, spousta chyb v akcích, kameře, střihu, každý úder je nejméně jednou střižen a tím znehodnocen. Na film se dá kouknout, jsou i horší, ale i mnohem lepší (myslím tím USA původ). Tohle ještě ujde, prostě nic moc ... ()

sniper18

Je to podpriemerný akčný film. Má celkom dobrý príbeh o policajtovi, ktorý sa snaží zabrániť veľkému drogovému obchodu, ale pritom ešte má aj problémy s bratom. Takže s príbehom spokojný som, ale to, čo film prudko zhadzuje dolu je akcia. Je jej tu veľa, jeden súboj strieda druhý, z čoho by som bol pri väčšine podobných filmoch nadšený, ale tu som veľmi nespokojný. Súboje majú nezaujímavú choreografiu, často zlý strih a až príliš často vidno, že bojovník protivníka neudrie. Nie je tu ani jediný súboj, ktorý by bol aspoń priemerný. Ešte prvé dva nie sú najhoršie, ale ostatné sú ťažko pozerateľné. Je mi jasné, že nie je ľahké udržať si aspoń Van Dammovu úroveń, ale že si neudrží úroveń ani Lamasa alebo aspoń Dudikoffa som už nečakal. A najhoršie na tom je, že prakticky celú akciu tohto filmu tvoria súboje, inak je tu len jedna krátka prestrelka. Nie som spokojný ani s hereckým obsadením, hlavný hrdinovia sú úplne priemerní a záporáci zase nezaujímaví. Tento film ma veľmi sklamal, mám veľmi rád akčné béčka z tohto obdobia a kedže hlavný hrdina Jeff Wincott je odborník na bojové umenie a ešte k tomu som počul, že tento film patrí medzi tie lepšie svojho druhu, tak som si ho s radosťou pustil, ale iba ma sklamal. Podľa mńa patrí medzi tie najslabšie akčné béčka. Objektívna kvalita filmu- 40%, film sa páči mne na 43%. ()

Wacoslav1

Dost se mi to libilo Wincott na vrcholu formy Hudson mu celkem zdatne sekunduje na neco jako je pribeh muzeme v tomto pripade zapomenout tady to bude o rubani a tak to ma bejt pro milovniky presvedcive vypadajiciho bojoveho umeni naprosto povinna zalezitost ()

SeBig

Tak námět je suprovej. Dva bratři - cajti, jeden grázl, druhý poctivec nakonec se utkají proti sobě. Máme tu spousta soubojů, ten jeden bodyguard toho záporaka vypadal jak Bosworth, přestřelky a hlavně Wincott a jeho fighty s nunčakama, činkama a hlavně ty jeho super kopačky do xichtu.. prostě poctivej akční filmek. ()

matestlust

Docela se vyžívám v béčkových akčních filmech a tenhle je jeden z těch povedenějších.Některé bojové scény jsou opravdu moc dobré,samotní herci nejsou ti z nejhorších...Celková zábava na tři..jeff Wincott mě baví,je to sice celkem dřevák co se herectví týče,ale o to víc to nahrazuje bojem.. ()

Caelos

Zřejmě nejlepší Wincottův film. Má to děj, dobře to odsýpá, prostě fajn akčňák, který jsem možná trochu nadhodnotil. ()

Lacike

Na kariere Kurta Andersona pekne vidno ako sa postupne zlepsoval a od uplnych sraciek sa vypracoval k miernemu nadpriemeru. Tento film je niekde medzi. Nie je to nepozeratelna sracka, ale k prijemnemu nadpriemeru ma dost daleko vdaka mnozstve chyb pri bitkach. Zapletka nie je prilis strhujuca a celkom nudi. Wincott tu hra ten typ spravnaka az je otravny. Gary Hudson ako jeho brat a spinavy polda je zabavnejsi, ale chyba tu nejaky diabolsky zaporak na ktoreho smrt sa môzete cely film tesit. No a akciu okrem trapnej prestrelky tvoria len bitky. Po choreografickej stranke su priemerne, ale sem tam sa tu najde aj pôsobivy chvat. Ich prvym problemom je, ze sa az prilis casto mlati vzduchoprazdno a je to neskutocne ocividne. Druhym problemom je chujovy strih, ktory uplne nici prehladnost bitiek. Takze celkovo je film mierny podpriemer pri ktorom nebudete trpiet jak svina, ale ani o nic nepridete, ked ho neuvidite. Wincott natocil aj lepsie filmy. 4/10. ()

Haymar

Martial Outlaw patří ve svém žánru jednoznačně k tomu lepšímu, co bylo v 90. letech natočeno... Má to spád, má to akci, má to napětí, má to vlastně i nějaký děj (což je u této sortičky filmů ojedinělé) ()

Zombi

Jo, tohle se mi kdysi dost líbilo, příběh ušel, Jeff Wincott se umí ohánět a bojové scény byly dobře natočené a přehledné, co si tak vzpomínám. Jedno z lepších devadesátkových akčních béček. Slabší 4 hvězdy ve své škatulce. ()

Nix

Wincott tu jede jak pila a kosí jednoho grázla za druhým. Je opravdu ve formě a film nenudí a odsýpá. Opravdu povedené akční béčko, které má i celkem příběh a klasickou roztržku mezi bratry, která mi nevadí a celkově to k tomu sedí. Já jsem spokojený. ()

JesterKruger

Jo jo. Styl Kurta Andersona tu jde poznat. Stejně jako ve filmu Pátrací Eso. Jakým akčním filmem mi uděláte radost? Musí být tady pár podmínek: 1) dobrý herec v hlavní roli. 2) Scény, které se nedají předpovídat. 3) Policie. 4) Bojové umění. Ano. Takovou kombinaci mám rád, a právě tato kombinace je zde v tomto filmu. Štvanec je hodně dobrý akční film, a nechápu, jak někdo může být z tohohle filmu nespokojený. Ok, chápu, že někdo tenhle styl filmu nemusí, ale já byl spokojený. Protože to nenudí, a je ta hodně akční. Začínám milovat filmy od Kurta Andersona. Už se stává mým hodně oblíbeným režisérem. ()

chosan

Mám rád karate filmy, většína z nich jako i tento je béčkové kategorie, ale i tak zlaté dobré 90. léta se zapřít nedají. Film se mi líbil není mu co vytknout. 60%. ()

JARDAHONDA

Akční drama režiséra Kurta Andersona ( Pátrací eso, Mise spravedlnosti 2.) patří ve svém žánru k tomu nejlepšímu, co bylo v 90. letech natočeno. Snímek hodnotím, jako zdařilé béčko, kde převážně dominují osobní souboje, u kterých hodnotím velmi kladně choreografii bojových scén.. Tím pádem byl podržen poněkud slabší děj **** ()