Kim a Mike jsou spokojený pár, právě se těší z narození dítěte, na večeři pozvou přátelé a... něco se zvrtne. Oba musí bojovat o přežití, ona se stará o chod domu, on chodí ven pro zásoby jídla. Svět se zbláznil a všude se šíří smrt, která znovu ožívá! (Rodriguez)

SOLOM.

Netradičně pojatý příběh odehrávající se uprostřed zombie apokalypsy si moc velkou přízeň u diváků bohužel nezískal. Proč? No hlavně svým komorním pojetím a faktem, že se tam moc zajímavého neděje. Zápletka staví především na konverzaci mezi samotnou dvojicí a jejich soužitím, což pro mnohé moc zajímavé nebylo. A jak čas plynul, začalo to být popravdě i poněkud otravné. Přece jenom u hororů očekáváte i nějakou tu pořádnou akci, která se však dostavila až v samotném závěru a žádná sláva to taky nebyla.    Vzhledem k tomu že se většina děje odehrává na malém prostoru chatky a všechny ty zvuky a vřeštění za zdmi sice nabádalo zapojit vlastní fantazii, ale nebýt několika vzpomínkových pasáží (cože se odehrálo před několika měsíci) a faktem, že psychika ženy se každým dnes zhoršovala (trpěla bludy, dojde i na několik rádoby lekacích scén), byla by to nuda. Okořeněná trošičkou romantiky, dojde i na nahotu, ale to u zombie filmů moc nezabírá.    Takže jak už jsem poznamenal, na nějakou tu akci a krev dojde hlavně až v závěrečné třetině. V tu dobu ale už většina diváků jen rezignovaně čekala, jak to celé skončí, nebo to nudou vypnula. Jelikož mi absence happyendů vůbec u filmů nevadí, tak mě konec vlastně i tak trochu potěšil. Protože oba hlavní aktéři mi lezli poměrně dost na nervy. Podprůměrné hodnocení napříč internetem je zcela oprávněné a musím souhlasit, že tohle je prostě nevydařený film. 30% ()

TonoM

Ne vždy se % schodují z kvalitou filmu, ale v tomto případě zaručeně ano, celý film se odehrává v nudné taktovce v jedné místnosti bez jakýchkoliv zápletek a seznámení s infikovanými. Ben Wagner to nezvládl ve všech směrech i když na toto téma uspět lze. Hidden je ukázkovým příkladem, bohužel velice slabé. Po zásluze 30%. 25% ()

ricci.s

Tak napokon to bolo lepšie ako to spočiatku vyzeralo. Vypukne nákaza, mladý párik je zabarikádovaný vo svojom dome, chlapík väčšinou chodí von zháňať obživu, ženská je väčšinu času sama doma v bezpečí, okolo ich domu sa sem tam mihne nejaký infikovaný (väčšinou ale nevidíme nič) a keď sú spolu, vedú zdĺhavé konverzácie. Takže prvá polovica nič moc, je to strašne monotónne, stereotypné a nejaké zamordovanie nám ukážu len vo flashbackoch. Potom sa to však konečne niekam dohrabe, hlavnej hrdinke začne z tej samoty kúsok prepínať a jej vízie sa v niektorých momentoch zmenia na pekné hororové peklo. Film má dobrú atmosféru a je kvalitne ozvučený, dokonca som sa dvakrát zľakol, čo som po tej počiatočnej nude ani nečakal. Zapáči sa však skôr trpezlivým divákom, ale kto si počká, ten sa tej psychologickej jazdy napokon dočká. Slušné a za mňa spokojnosť (nijakú akčnosť a vyvražďovanie však čakať netreba). ()

pornogrind

Tady nejde než nesouhlasit s George(m) Stobbart(em). Tenhle film je opravdu nebezpečně blízko odpadu. Komorní horor o dvou postavách. Jenže tyhle dvě hlavní postavy nejsou zrovna dvakrát sympatický. Navíc má film nulovou atmosféru, pomalé tempo a nudící dialogy. Vznikl tak bezdějový horor, kterej si ukousl moc velký sousto. Tohle je prostě nudná a téměř nekoukatelná záležitost, která si u mě vysloužila jednu ubohou hvězdu. A to ještě s odřenýma ušima. ()

Marceloo

Po Zombie apokalypse,ktorá vo filme nebola vôbec ukázaná,sa pár,ktorý zostal nažive skrýva v dome. Žena nevychádza nikdy von. Von chodí len muž,ktorý zháňa potravu a veci na prežitie. Žene po dlhej dobe v uzavretom priestore začne preskakovať a myslí si,že jej muž ju chce zabiť. Žena má rôzne predstavy a preludy. Po psychologickj stránke zaujímavé ale ako Zombie horor 0 bodov. ()

• Celosvětová premiéra proběhla 23. srpna 2014 na filmovém festivalu FrightFest v Londýně. (Piercee)