Snímek natočený u příležitosti vydání stejnojmenného alba vypráví o cestě Jennifer Lopez za láskou jejíma vlastníma očima. (mikki089)

Qitek

Od odpadu je tahle extrémně narcistická sračka opravdu jen kousek. Afektované v každé ( naprosto přebubřelé ) scéně. ()

M.i.k.e

hodinový videoklip a promo JLo na kterou se sice pořád hezky divá, ale její hudba mi nikdy nic neříkala a tohle na tom nic nezmění. Začátek ok, ale postupně to celé šlo do kopru a za polovinou už to byla akorát velká nuda...20% ()

troufalka

Nejsem.fandou muzikálů ani Jenifer Lopez. Muzika v pohodě, trochu divoké choreografie, příběh poslepovaný jen aby propojil jednotlivé songy. Můj šálek čaje to nebyl, řekla bych, že forma převálcovala obsah, byl-li jaký. ()

hrumsrt

Více než hodinový videoklip, ve kterém populární americká zpěvačka skládá mozaiku svých nových hudebních hitů a vysvětluje svůj subjektivní pohled na lásku a vztahy (narcistické, ale docela autentické). Pro fanoušky Jennifer Lopez a její hudby naprostá povinnost a možná splněný sen. Pro ten neutrální zbytek možná zajímavý a jedinečný pokus, jak prodat svoje nové album. A pro ty, co ji a hudbu nemůžou vystát, tak ruce pryč, tohle by Vás mohlo zabít.. 50% ()