Reklama

Reklama

Air Force One v ohrození

  • USA Air Force One Down
Trailer

Obsahy(1)

Počas svojej prvej misie na palube Air Force One podstúpi začínajúca agentka tajných služieb ťažkú skúšku, keď teroristi unesú lietadlo aj s prezidentom, čo vyústi do neľútostného boja, ktorý môže zmeniť chod dejín. (SkyShowtime)

Videá (1)

Trailer

Recenzie (17)

Wacoslav1 

všetky recenzie používateľa

Ano do velký míry to je s tímhle filmem tak jak se píše ve většině komentářů tady, ale mě to i přes ten lehce vylouhovanej koncept docela bavilo. Hlavně úvodní půlhodina byla svižná a slibná. Záporáci se tu moc s ničím nemažou a na nějaký rukojmí se tu moc nehraje. Jenom škoda, že postupně těch různých dějových lapsů začalo přibývat a i když jsem si po celou první půlku říkal, že za solidní a neurážející béčkový řemeslo ty tři hvězdy dám, ale na závěr už těch absurdních blbostí bylo až moc i v ranku podobnýho filmu, takže nakonec to průměrný hodnocení nedám, ale po některých komentech tady jsem se připravil na něco absolutně nekoukatelnýho, ale tak hrozný to určitě nebylo a člověka kterej tak nějak dopředu ví co od toho může očekávat to rozhodně nijak neurazí.45% ()

Lacike 

všetky recenzie používateľa

Na prvý pohľad to pôsobí ako mizerné videobéčko, ktoré sa chce priživiť na mene nejakého áčkového filmu. Ale tentoraz sa tu niekto snažil, dostať z kariet, ktoré má, viac. Síce tie karty za veľa nestáli, takže za niečo stoja hlavne bitky. Zvyšok akcie tvoria kratučké prestrelky. Tiež celkom ok. Príbeh je hovadina, ale miestami zábavná. Takže celkovo to je celkom vtipné videobéčko u ktorého sa miestami budete baviť na účet tvorcov a miestami vďaka nim, ale hlavne to nenudí. 4/10. ()

Reklama

Trevor 

všetky recenzie používateľa

Ako tomu už v pravidelných intervaloch býva ktosi unesie Air Force onééé, v krátkych pestávkach medzitým napadne Žltomodrý dom vo Washingtone Capitals a ako vždy všetko dobre dopadne (snáď na ojedinelú výnimku v seriály Homeland) a keďže girl powder tak tentokrát Štáty nezachráni John Rambo ale Džonica Rambica..ale hej, pár lepších akcií sa našlo ale toto je už tak otrepaná téma že to už nemá ako zaujať, prekvapilo že takticky nie je prezidentkou ONA, predsa len nasrať pred voľbami celý Arkansas, Texas a Kentucky nechce nikto. ()

johnsnow 

všetky recenzie používateľa

Musím povedať, že v rámci toho aký to je tip filmu (nízkorozpočtový akčniak alá 90-tky) tak to bolo celkom príjemné, odsýpalo to dobre, bál som sa, že pasáž v lietadle bude trvať celý film ale našťastie nie, akčná scéna alá John Wick príjemne potešila, akurát ten zvrat bol taký čajovejší ale nevadí. A McNamaru by som mrdal jak drak. ()

m.a.t.o. 

všetky recenzie používateľa

Domestikovaní bulharskí producenti sa so zopár levmi vo vačku rozhodli natočiť (ďalšie) céčko o únose Air Force One. Môže byť? Ani nie. Únos je tentokrát jednoduchší ako kedykoľvek predtým a prezidntov zadok zachraňuje nejaká bloncka bez charizmy, ktorá si (spolu s režisérom a strihačom, už menej s kameramanom a choreografom) pomýlila natáčanie tohto céčka s natáčaním piateho Johna Wicka. Teoreticky to mohol zachrániť ešte hlavný záporák v podaní Rade Šerbedžiju, ale holt, vek nezastavíš. Pánko môže byť rád, že ešte chodí bez paličky a medzi ostrými udrží moč. Strach a hrôzu už bohužiaľ nenaháňa ani náhodou. 20 % ()

Zaujímavosti (7)

  • Pre prípravu na svoju rolu McNamara jedla len stravu, ktorá pozostávala hlavne z kuracieho mäsa, zeleniny a miešaných vajíčok, občas si dala aj zemiaky. (Arsenal83)
  • McNamara musela v príprave na rolu vstávať každý deň o 4. ráno, aby šla na bežiaci pás, následne na bicykel a potom pripojila silový tréning. (Arsenal83)

Reklama

Reklama