Reklama

Reklama

Air Force One v ohrození

  • USA Air Force One Down
Trailer

Obsahy(1)

Počas svojej prvej misie na palube Air Force One podstúpi začínajúca agentka tajných služieb ťažkú skúšku, keď teroristi unesú lietadlo aj s prezidentom, čo vyústi do neľútostného boja, ktorý môže zmeniť chod dejín. (SkyShowtime)

Videá (1)

Trailer

Recenzie (17)

Arsenal83 

všetky recenzie používateľa

Hej, také sme už niekde videli, takže človek hneď po zapnutí je automaticky pripravený na paródiu, v ktorej 25 kilová ženská so špáratkami namiesto rúk mláti vytrénovaných kulturistov, ktorým boli svaly márne - alebo si možno fakt povedali, že ženské sa nemlátia, no nevyzerali na to. A to McNamara tvrdí, že mala výcvik ako Reeves vo Wickovi a že 4 týždne cvičila, aby bola dostatočne hustá. Čo samozrejme ponúka otázku - a koľko vážila teda predtým? 15 kilo? Alebo bola rovno neviditeľná? ()

Trevor 

všetky recenzie používateľa

Ako tomu už v pravidelných intervaloch býva ktosi unesie Air Force onééé, v krátkych pestávkach medzitým napadne Žltomodrý dom vo Washingtone Capitals a ako vždy všetko dobre dopadne (snáď na ojedinelú výnimku v seriály Homeland) a keďže girl powder tak tentokrát Štáty nezachráni John Rambo ale Džonica Rambica..ale hej, pár lepších akcií sa našlo ale toto je už tak otrepaná téma že to už nemá ako zaujať, prekvapilo že takticky nie je prezidentkou ONA, predsa len nasrať pred voľbami celý Arkansas, Texas a Kentucky nechce nikto. ()

Reklama

Lacike 

všetky recenzie používateľa

Na prvý pohľad to pôsobí ako mizerné videobéčko, ktoré sa chce priživiť na mene nejakého áčkového filmu. Ale tentoraz sa tu niekto snažil, dostať z kariet, ktoré má, viac. Síce tie karty za veľa nestáli, takže za niečo stoja hlavne bitky. Zvyšok akcie tvoria kratučké prestrelky. Tiež celkom ok. Príbeh je hovadina, ale miestami zábavná. Takže celkovo to je celkom vtipné videobéčko u ktorého sa miestami budete baviť na účet tvorcov a miestami vďaka nim, ale hlavne to nenudí. 4/10. ()

Stružák 

všetky recenzie používateľa

Trošku jsem si myslel, že už se podobné filmy netočí, ale evidentně jsem se spletl. Tohle jsou trošičku devadesátky. Na druhou stranu musím říct, že podobný žánr filmu mám rád a pokud od filmu nic neočekávám, nejsem vyloženě zklamaný. Tady jsem opět nic neočekával a opravdu jsem nic nedostal. Air Force One Down je film nudný, kýčovitý, plný patosu, nezajímavý i nezáživný. Myslel jsem si, že 84 minut uteče jak voda, ale v tomhle podání se necelá hodina a půl jevila jako nekonečná. Moc tomu nepomohly ani herecké výkony. Pseudokozatá blondýna si tu hraje na nesmrtelnou hrdinku a, světe div se, ono jí to vychází. Jednu jedinou hvězdičku dávám za docela zajímavě, komiksově, zpracované souboje, kterých tu je nespočet a aspoň u těch je vidět alespoň náznakem, že tenhle film nemohl nikdo a nikdy myslet vážně. Nicméně jak jsem říkal na začátku, nevím proč podobné filmy i v roce 2024 vznikají. Všechno už jsme zkrátka viděli a myslím že další béčkový americký film o unesených letadlech už opravdu nepotřebujeme. ()

becki_tu 

všetky recenzie používateľa

Unést Air Force One nikdy nebylo jednodušší. Naštěstí tuhle nepříjemnost vyřeší dva padáky a seskok někde nad fejkovým Bulharskem. Následuje pokračování šablonovitého scénáře se zajmutím, zdrhnutím ze zajetí, setkání se tváří v tvář s hlavním záporákem a závěrečný twist, který už jen potrhuje celkovou béčkovost a naivitu tohoto filmu. A hlavní plusy? Akční, téměř až "johnwickovská" sekvence likvidace generálových poskoků a Katherine McNamara. ()

Zaujímavosti (7)

  • Katherine McNamara povedala, že sa pre tento film musela dostať do formy: „Mala som tri a pol týždňa na to, aby som sa z tejto baleríny s pružným telom stala mariňáčkou – a navyše som pripravená urobiť všetky jeho bojové a kaskadérske práce, ktoré si tento film vyžaduje.“ (Arsenal83)
  • McNamara povedala, že jej kaskadérske kúsky prišli ako tanec: „Keď robíte na scéne kaskadérske kúsky, je to ako byť tanečnicou. Je to opakovanie toho istého znova, znova a znova do týchto 30 až 60-sekundových prívalov super intenzívneho boja dávať maximálne úsilie." (Arsenal83)
  • Pre prípravu na svoju rolu McNamara jedla len stravu, ktorá pozostávala hlavne z kuracieho mäsa, zeleniny a miešaných vajíčok, občas si dala aj zemiaky. (Arsenal83)

Reklama

Reklama