Láska je slepá: Švédsko

(relácia)
  • Švédsko Love is Blind: Sverige (viac)
všetky plagáty
Súťažný / Reality-TV / Romantický
Švédsko, 2024, 50 min

Účinkujú:

Jessica Almenäs (moderátor)

Jedinečný seznamovací experiment přichází do Švédska. Kdo se odváží zamilovat a požádat o ruku dřív, než toho druhého vůbec uvidí tváří v tvář? (Netflix)

amalia

Nejlepsi rec na obradu Krisse Ly...a celkove schopnost se otevrit a sdilet sve pocity, vsichni. Tri vznikle pary, ktere jsou na dobre ceste....treba setkani za par let... ()

Anderton

Sociálnym experimentom je aj sledovanie tohto sociálneho experimentu. Najmä z hľadiska toho, či uveríte v autenticitu videného. Tridsiatnici sa častokrát chovajú naivne ako teenageri, predovšetkým sa ťažko verí tomu, že muž požiada o ruku ženu bez toho, aby ju vôbec videl, pričom ani o skutočnom spoznávaní povahy pred osobným kontaktom nemôže byť reč. Tvorcovia pokojne mohli dať viacero rozhovorov medzi pármi za stenami, pretože občas počúvame, že sa ľudia medzi sebou otvorili a my sme toho neboli svedkami. No a od momentu, kedy sa páry spoznali aj naživo, pochopiteľne začíname dostávať odpoveď na otázku, či je láska slepá. Ako všetci neromanticky vieme, tak nie je. Tu už konečne seriál autentický byť začína. ()

chrispe

Za mě rozhodně nejlepší řada. Nejnormálnější účastníci. To, jak všichni zvládli závěrečné setkání mluví asi za vše. Doufám, že Švédsko bude mít další řadu. ()