Rammstein: Live aus Berlin

(koncert)
všetky plagáty

Koncert německé industriálně metalové skupiny Rammstein z roku 1999 je extrémní show plná ohňů a pyrotechnických efektů. Koncerty skupiny Rammstein jsou často považovány za nejlepší na světě.

Videa:
8. “Klavier” (”Piano”) – 4:49
9. “Heirate mich” (”Marry me”) – 7:48
10. “Du riechst so gut” (”You smell so good”) – 5:24
11. “Du hast” (”You have”) – 4:34
12. “Bück dich” (”Bend down” or “Bend over”, literally “Bend thyself”) – 5:48 [1]
13. “Engel” (”Angel”) – 6:33
14. “Rammstein” – 5:43
15. “Tier” (”Animal”) – 3:42
16. “Laichzeit” (”Spawning-time”) – 5:15
17. “Wollt ihr das Bett in Flammen sehen?” (”Do you want to see the bed in flames?”) – 6:23
18. “Seemann” (”Seaman”) – 8:26 (Grizzly13)

Suomi

Vynikající koncert,kde se kloubí oheň s pyrotechnikou a hudbou,je až neuvěřitelný co vše skupina na koncertě předvádí.Navíc je to jeden z nejpovedenějších koncertů skupiny Rammstein ()

Nightmare89

Pre mňa osobne je toto kultová záležitosť. Rammstein som spoznal dakedy pred dvanástimi rokmi a to práve vďaka tejto nahrávke. Pamätám si veľmi dobre, keď mi ju kamarát pustil po našom spoločnom plaveckom tréningu prvý krát. Na najbližšie dva roky sa Rammstein pre mňa stali jedinou "počúvaťelnou" hudbou a absolútne som im podľahol. Dnes už síce Rammstein toľko nepočúvam ale rozhodne rešpektujem kvalitu ich tvorby (či už po hudobnej alebo koncertnej stránke) a nahrávkam ako Live aus Berlin sa občas s chuťou vraciam. Je to totiž stále skvelý zážitok. ()

Guran

Buck Dush či jak se vlastně ta písnička píše nebyla v této filmové verzi zveřejněna, protože její představení bylo moc sprosté. Německá kapela není špatná. Cením si toho, že se dostali do světové špičky i když zpívaj německy. Koncert je vynikající. ()

Mire

Je vidieť, že už v tej dobe mali vymakané koncerty. Ale dnes to majú ešte o pár úrovní vyššie ako pred dvadsiatimi rokmi. Tak či tak, ide o výborné DVD, kde sú k počutiu pesničky, ktoré už v súčasnosti dávno nehrajú. ()

pOne

Parádní nabušená show této německé formace před desítkami tisíc lidí, kteří si koncert očividně užívají. S tímto DVD máte tu možnost se připojit.... ()

gotham

Tak tohle je naprosto kultovní koncert pro fandy Rammstein. Už úvodní nástup při hitu Spiel mit mir je doslova legendární, navíc tehdy měli Rammsteini co píseň, to hit, a tak celý koncert byla jedna velká pecka. To už dnes bohužel neplatí, a i proto se takhle kvalitní koncert už konat nemůže, protože vždycky tam dají nějakou tu slabší písničku. Jinak já mám nejradši Sehnsucht a zvláštní kouzlo má na živým vystoupení píseň Rammstein. 100% ()

PamelaJJK

Brutální strojový rytmus, drtící kytary, úžasné klenuté melodie kláves a drsná němčina - to byli, jsou a snad ještě budou Rammstein. Když jsem tento koncert viděl kdysi dávno poprvé, tak jsem seděl přikovaný v křesle a spodní čelist mi spadla na podlahu :-) Je to geniální show, která lidi moc baví (což potvrzují záběry do publika) a o tom hudba (i film) je. Parádní koncert. U hodnocení není nad čím váhat - plný počet! ()

Metzger

Tenhle koncert se stal u Rammstein fandů ještě větším kultem , než kterékoliv z jejich famózních alb . Pro větší zábavu hned doporučuji necenzurovanou verzi . Po téměř neznatelném intru které ke koncertům z té doby bylo , začnou zhasínat světla a kapela rozjede svou těžkotonážní show písní Spiel mit Mir . Hned první co vás zaujme je trochu strašidelná image členů kapely - stříbrné melíry , bílé čočky ... následují další hity jako například Weisses Fleisch , která se opravdu velmi povedla a nebo Sehnsucht či mohutná Asche zu Asche . Ohromující je i scéna s lukem v DRSG či hodně ostrá Bück dich ( není na cenzurované verzi ) . Hlavní set pak zakončuje Engel kterou Lindemann zpívá společně se zpěvačkou Bobo . Přídavek načíná tradiční song Rammstein s hořícím Tillem . Co je ale zlatým hřebem celého vystoupení je melodická Tier . Po porci dalších hitů z alba Herzeleid přichází závěrečný Seemann a výlet klávesáka Flakeho mezi diváky na nafukovacím člunu ... Rammstein koncerty jsou opravdu ohromnou šou , což si můžete ověřit i na následníkovi - dvd s názvem Volkerball ! ()

MorraEddie

Pro fanoušky německé rockové kapely Rammstein naprostá povinnost . Skvělá show a výborný výběr písní v čele s neuvěřitelným zpěvákem Tillem Lindemannem vytváří z toho koncertu kult v pravém slova smyslu. ()

Naghavi

Pokud vím, tak ''Live Aus Berlin'' je z roku 97' a ne 99', jak je uvedeno... Za to, že na disku chybí ''Buck Dich'', strhávám 10 % 90% za skvělou show ! ()

rigby

Tento koncertní záznam považuji za nejlepší show od Rammstein. Ve své době asi šok, dneska už to ale nikoho nepřekvapí. Muziku vynechám, o té by se dalo diskutovat a zřejmě by to nedopadlo dobře, ale scéna a choreografie opravdu na jedničku s hvězdičkou, nic podobného se často nevidí. Dnes už klasika pro všechny jejich fanoušky. ()

Nutt51

Rammstein v nejlepší formě, s písničkami, které byly skutečně metalové, se strhujícími efekty... škoda, že jsem tam tenkrát nebyl. ()

DarthArt

Rána z čistého nebe, nelidsky strojové, dokonalé, odlidštěné a přitom narvané emocemi. Chvíle, kdy Rammstein naprosto ovládli svět! ()