Lovci z konce světa

• Južná Kórea Hwang-ya (viac)

Po ničivém zemětřesení je Soul v troskách a platí v něm zákony džungle. Neohrožený lovec vyráží do jeho ulic zachránit puberťačku, kterou unesl šílený doktor. (Netflix)

SmileSun

Nechyběla zde akce, nebylo to nudné a sem tam proběhla i nějaká hláška, ale čekala jsem od toho trochu více. Po shlédnutí musím říct, že mi to více připomnělo americkou než korejskou tvorbu. Kdo má rád pořádné krváky, tak si zde přijde na své. Na konci mi celkový dojem z filmu trochu pokazila závěrečná střílečka, která mi přišla dost zbytečná, tedy kromě toho že při ní šílený doktor potrestal sám sebe… ()

jara12

Snímek není klasickým zombií žánrem, ale spíše postapokalyptickým thrillerem s prvky akce a survivalu. Příběh se odehrává v Koreji po obrovském zemětřesení, které zničilo civilizaci. Hrdinové se snaží přežít v tomto novém světě, který je nyní obýván zombii a mutovanými nepřáteli. Film míchá různé žánry, včetně akčního filmu, sociálního dramatu a survivalu, a nabízí dynamické a přehledné akční scény. Hlavní postava exceluje ve své roli, ale ostatní jsou poměrně mdlé. Bohužel nedostatečně prozkoumaný svět a nedotažený scénář mohou diváka zklamat, i když film nabízí několik zábavných momentů. ()

lubosco

Postapokalyptický a tak torchu zombie na kórejský spôsob. Nebolo to zlé, technicky vydarené, niektoré postavy sa ale chovali ako blbci. Záverečné akčné inferno bolo opäť až príliš uletené, skrátka hlavný hrdinovia nezabiteľní, netrafiteľní. Milovníci akcie, si ale môžu prísť na svoje, aj keď jej tam až toľko zasa nebolo. ()

5Katarina

Po obrovskom zemetrasení nezostalo nič, iba zopár ľudí, ktorí sa snažia prežiť a voda má cenu zlata. Ku skupine ľudí žijúcich na autobusovom nástupišti jedného dňa zavíta skupina ľudí, ktorí sľúbia mladej Soo-na lepší život u nich... Veľmi slabý film, plytký príbeh, ľahko predpokladateľný. Dobrá vec okrem konca boli už iba akčné scény so zbraňami. Tie jediné mi bránili vypnúť film skôr. ()