Parta oblíbených studentů si ztropila krutý žertík na účet chudáka šprta, jenže to celé skončilo hroznou nehodou - ten nešťastník málem uhořel při práci v chemické laboratoři. Několik let poté si ta samá partička hodlá dát sraz v prostorách své bývalé školy, ale nikdo z nich ani netuší, že se tam na ně vrhne vraždící maniak v masce klauna! (ČSFD.cz)

Han22

Klasický slasher s klasickým námětem - blbý vtípek na šikanovaném nerdovi skončí špatně a z nerda se stává znetvořený psychopat. O 10 let později dostane 10 svých tehdejších spolužáků do školy přesně na Apríla, převleče se za šaška a masakr může začít. Musím uznat že některé smrti byly moooc krásné - vana s kyselinou, pivo s kyselinou, elektrizující postel. V okamžiku kdy člověk kouká na finální honičku a přemýšlí o třech hvězdách se to jako obvykle posere SPOILER - psychopat zabije hlavní hrdinku, načež se mu začnou všichni zjevovat jako zombíci a pak je střihem v blázinci, kde zabije doktora. KONEC SPOILERU. Ano jako obvykle průměrný film zabit naprosto debilním koncem. ()

Corpsegrinder

Hodně průměrnej rutinní osmdesátkovej slasher. První půlku filmu musíte trpět hodně nesympatický postavy a jejich tlachání o sračkách, k tomu hraje hodně divnej soundtrack kterej z toho skoro dělal parodii. Jakmile se začne vraždit tak se to trochu zlepší jelikož pár zabití je provedeno celkem slušně z hlediska efektů, postavy se však stále chovaj naprosto idiotsky. Kašpara tam mělo bejt trochu víc. ()

tenebrae86

Další slušný slasher do sbírky. Tyhle horory z osmdesátých let mě rozhodně jen tak neomrzí. Zde parta mladých lidí doplácí na svá "teenage" léta, kdy šikanovali jednoho spolužáka. Téma sice poněkud otřepané, ale film je samozřejmě velice zábavný, prostě klasický slasher . ()

drankeryth

Mne sa tento film pacil a cakal som ze to bude horsie. Na prveho aprila si partia skolakov urobila zart na Martym a potom z toho vznikla tragedia. Po rokoch sa vratili spat a vrah- sasek ich likviduje po jednom, pokym ich nevyvrazdi vsetkych. Skoda, ze vo filme neukazovali podrobnejsie zabijanie tu partiu idiotov:) ()

MonarC

Herecké výkony byly velmi slabé, místy až komické a možná právě proto mě to tak bavilo. Atmosféra hodně dobrá. místy to bylo napínavé, mělo to spád a námět se mi sám o sobě taky hodně zamlouval (nechce se někomu do remaku?) Škoda toho zvláštního konce, který mě celkový dojem trochu pokazil (herci napudrovaní modrým pudrem aka zombie?!) ()

Dombzila

Maska smrti je sice předvídatelný, ale zato zábavný slasher. Na jednu stranu musím uznat, že film postrádá alespoň náznak nějaké logiky a je dost šablonovitý. Na stranu druhou vražd je dostatek a k tomu jsou povedené a i kreativní. Samotný vrah nepatří ke špičce žánru, ale jeho maska je minimálně průměrná a strach z něj jde, takže je vcelku obstojný. Snímek k tomu má docela slušnou atmosféru a odsýpá, takže se jedná o fajnové béčko obzvlášť vhodné pro fanoušky osmdesátkových slasherů. 55 % ()