James May: Náš člověk v... - Itálii

(séria)
  • Veľká Británia Italy
Veľká Británia, 2022, 5 h 8 min (Minutáž: 51–53 min)

Réžia:

Tom Whitter

James May (sprievodca)

James May se věnuje Itálii: prozkoumává dějiny, kulturu, krajinu, průmysl a obyvatele této skvělé země. Může tápající Brit středního věku odhalit tajemství „la dolce vita”? (Prime Video)

M.i.k.e

trochu sem se bál, že Itálie nebude tak zábavná jako Japonsko, protože Itálie je nám přeci jen bližší a ty nejslavnější místa známe moc dobře, jenže on tom Bim zase dokázal a je vidět, že když se někomu ušije pořad na míru, šance že to bude fungovat je veliká.Na mě to zafungovalo a bavil sem se u všech šesti dílů...70% ()

Ironhead

Platí to samé co pro Japonsko... bavilo by mě to daleko víc, kdyby produkce nestavěla Jamese do situací, ve kterých se on sám cítí nekomfortně až trapně, což není zábava ani pro něj ani pro diváky. Kdyby víc nechali scénář na něm samém, myslím že by to bylo pro všechny zúčastněné šťastnější a o dost zábavnější. ()

kenkaku

Mnohonásobně horší než Japonsko. V cestě po Japonsku i nudné věci byly zajímavé. Itálie je velmi často nudná a nezajímavá (Italský “Kraj” jako jeden příklad za všechny). Hodně často i trapná (gladiátorský zápas). Hodně balancují mezi dvěma až tří hvězdičkami. Tedy průměrem až podprůměrem. ()

Forty-

Taliansko mam velmi rad, James May je super, takze idealna kombinacia. Mno, uprimne, zas tak dobre to nefungovalo. Ocenujem, ze si autori vybrali aj menej zname zaujimavosti o Taliansku, ale ... vlastne som sa nudil o dost viac, ako som cakal. Ziadna z epizod nebola vyslovene zla, ale ziadna nebola ani vyslovene super. ()

bearmeedek

Moje druhé setkání s tímto "cestovatelem". Pestrou Itálii dost odfláknul a soustředil se hlavně na sebe. V Indii to nebylo tolik znatelné, ale tady už jsem ho odhalil. Sebestředný přezrálý spratek, který si v každém koutu země najde nějakou výrobnu nebo zábavu a předvádí se, jak to dělá on a jak mu to nejde. A má to být pro diváka strašně moc humorné. Na úkor prohlídek těch lokalit. Výjimkou v této sérii byly Benátky, ve kterých opravdu a krátce ukázal pár pěkných pohledů a řekl něco, co mělo smysl. A dál už toho pána nemusím. ()