Příbuzní nezvěstné astronautky se zoufale snaží přijít na kloub jejímu záhadnému zmizení. To, co zjistí, může ale ohrozit je i celou planetu. (Netflix)

Ajfist

Jelita co tomuto seriálu dají odpad by se měli dívat tak akorát na Teletubbies, protože na nic vyššího rozumově zjevně nestačí. Tady bohužel může psát recenze kdejaký nýmand, protože tento seriál patří naopak k těm lepším co Netflix nabízí. Neokoukané obličeje a zajímavě udělaný příběh dělá z tohoto seriálu, nebo spíše tedy minisérie příjemnou podívanou. ()

JohnCZ

Ok, zase půjdu proti proudu, když řeknu, že závěrečná pointa je super a hodně, HODNĚ aktuální a díky ní zvedám hodnocení ještě o jednu *. Jen možná škoda, že nestačil klasický celovečerák, protože 4 hodiny jsou na tenhle scénář fakt moc. První dvě převážně vztahové epizody se opravdu fest táhnou a umí, i navzdory hezkému barevnému obrazovému vizuálu, typickým netflixáckým natahováním uspávat. Poté se dají věci více do pohybu a tehdy umí Das Signal i slušně napínat. ()

Anderton

Ťažko povedať, na základe čoho sa producenti v Netflixe rozhodujú, či daný príbeh spracovať ako seriál alebo ako film, v prípade Das Signal by bol asi lepší dvojhodinový film, niečo v štýle Kozmonauta z Čiech, kde taktiež sledujeme paralelné dejové línie zo Zeme a z vesmíru a tie z vesmíru sú obsahovo aj vizuálne lepšie spracované. Das Signal pôsobí občas rozpačito, herecky nepresvedčivo, twisty zašuštia sem-tam papierom, ale celok dáva zmysel, má zrozumiteľné a zaujímavé posolstvo a pointa je vcelku vydarená. Videná už síce bola, ale v jednom konkrétnom prípade, ktorý ma ihneď napadol, nejde o príliš frekventovaný film. ()

numan

Ono to nakonec není až tak strašně špatné, jak to vypadá ze začátku. Jenom musíte přetrpět  první dva k uzoufání nudné díly. Divné rodinné psychodrama o psychicky totálně vyšinuté matce a její malé přechytralé hluché holčičce se ve druhé půli minisérie jako mávnutím kouzelné hůlky Harryho Potrata promění v apelativní sci-fi moralitu a konec je vypointovaný přímo mistrovsky. A to, že dnešní svět se nachází v nejhorších sračkách od 2. světové války, je prostě fakt. ()

doriana.g odpad!

Klasicky oškliví Němci, co už. Že jsou to ovce stejné jako před 90 lety se ani nesnaží skrývat, viz banda před hrdinovým domem někde v druhém díle, na jehož konec jsem se nedostala, protože mě to nudilo. Drbla jsem to někde v půlce posledního a potvrdila si, že miliardářka bude samozřejmě ta největší svině, a kdo to nevěděl od začátku, je ošklivý zpátečník a nechápe nové řády. A pointa nic moc, takže jem si nechala sebrat 2 hodiny života. No, tímto poučena, nic z Německa už si nedám. ()