Emma (Kaley Cuocová) a Dave (David Oyelowo) si jedné noci v New Yorku okoření výročí svatby hrou na někoho jiného. Ale v momentě kdy Bob (Bill Nighy) odhalí Emminu tajnou existenci nájemné vražedkyně, o které Dave nemá tušení, se vše vymkne kontrole a její rodina je v ohrožení. Aby ji ochránila, stůj, co stůj, musí se spolehnout na své smrtící schopnosti a odhodlání. (Prime Video)

faraoon

Naprosto perfektní, herecky roztomilý oddecháč s okatou Cuoco, který zkraje zabere a už nepustí. Promíjím shovívavě nepatrné kazy ve scénáři a režii, ale tato leglace nemusí být nutně dokonalá. Doporučuju především jako ventil vzteku z vlastní vinou zpackaného kšeftíku nebo blbého konce nadějného rande. ()

Mamlas

Nudná žvatlárna, nezábavná, taková statická, nevhodný casting vyjma toho manžela. Když už akce, tak trapná. ↘️ 24% ()

johnsnow

Po slušnom The Family Plan (2023) prišlo hento a musím uznať, že to vedelo dobre ojebať. Trailer láka na slušnú akčnú komédie kde budú našej dvojici sekundovať Nielsen a Nighy. Zatiaľ čo vo Wahlbergovom filme bol zabijak muž a išiel po ňom jeho vlastný otec, tu je zabijak žena a ide po nej skoro matka. Avšak Wahlbergov film mal akciu, humor a aj na malom priestore slušného Hindsa a Q. Tu je akcie málo, nestojí za veľa, akurát záverečná pridá aj trošku krvi(čo ma celkom príjemne prekvapilo), humor absolútne nefunguje, Nighy tú ma štek a Nielsen tiež nie je nič extra a v porovnaní s Hindsom je úplne o prde. Slabé 2* a toto Amazonu aleže vôbec nevyšlo. ()

Heywood odpad!

Fakt ale dost. Tohle téma je už tak ohrané až je to ubohé. Navíc hlavní hrdinka vypadá opravdu hloupě, manžílek byl na hraně imbecila a superpadouši vypadli z F-kového filmu. Lokace pitomé, hudba pitomá, rozuzlení pitomé a jen tak mimochodem: smíšených černobílých párů je v USA 0,8%, takže když vidím v týdnu čtvrtý film s takovým manželstvím, začnu si cosi myslet o multikulti propagandě bolševického typu a film dostane náraz další. A nezachrání to, že  David Oyelowo je sympatický herec... Bill Nighy by možná zachránil hvězdu, ale závěr s tou "hodnou" holčičkou, co si v autě poroučí a poroučí, zatímco taťkovi teče krev z boku... to už jsem fakt nedal. Odpad. ()

PeDe

Také o ničom, a Penny zas hrala Penny - len trochhu zručnejšiu v dusení sáčkom, ale zas nevtipnú a zároveň bez kúska logiky :D (schválne, na koľko narážok na TBBT ste narazili vy?) ()

orangee

Vidět Kaley Cuoco v úplně jiné roli než jako Penny v Teorii velkého třesku bylo vcelku milé překvapení. Z unavené matky a manželky se vyklube nájemná vražedkyně, která chce s jobem skončit a raději si užívat poklidného rodinného života, jenže její minulost ji i nadále pronásleduje, až ji skoro dostane. Ona se však nedá a nakonec s klidem pozabíjí všechny , kdo pro ni chtějí jiný osud. Příjemná akční oddechovka, která sice extra nenadchne, ale ani neurazí. ()

snop

Ničím nezajímavý generický příběh, opepřený skvělou, ale bohužel krátkou etudou Billa Nighyho. Ale dokoukat se to dalo, neurazí to. ()

holtis

Family Plan, ale v ženském podání. Scénář pohodový tak do první třetiny filmu...pak bych skoro řekl odpad. Konec filmu už není vůbec komedie, ale blábol bez vtipu. V podstatě jsem jen dokoukal kvůli Kaley Cuoco. Možná jsou dvě hvězdy až moc. ()

mdf

Podprůměrný, hodně ohraný příběh, který rozhodně není akční,ani komedie a už vůbec ne thriller. Celé se to docela dalo až do doby,kdy se děj přestěhoval do baráku v lese, to už bylo úplně o ničem. Žádné wou,rozhodně nečekejte. ()