Největší hudební událost roku je zpět! Nenechte si ujít další ročník nejpopulárnější hudební ankety v zemi - Český slavík! Společně zjistíme, kteří interpreti si získali přízeň fanoušků v letošním roce! Na jevišti se vystřídají ty největší hvězdy české populární scény, které si pro vás připravily velkolepá vystoupení! A do Síně slávy po Jiřím Suchém vstoupí další hudební legenda! Slavnostním večerem provedou Ondřej Sokol a Aleš Háma! (TV Nova)

Agatha

Náhodou dobrý. V současné šedi a nudi televizní "zábavy" jako celku, to vůbec nebylo špatný. Nehodnotím jednotlivé oceňované, ale scenář, moderátory atd. Mělo to hezké momenty - Vašek Neckář s Martou Kubišovou, Dykova písnička, předání šeku do dětských domovů, vzpomínka na Vaša Patejdla a Yvonne Přenosilovou. To se povedlo. Helenka Vondráčková sice zaslouží obdiv, ale zpívala místy fakt falešně. On se prostě ten hlas ke stáru mění a ty dřívější výšky už jsou ty tam. P.S. Kdo kritizuje výběr oceněných, tak bohužel, každý může hlasovat pro toho svého favorita. A bohužel, ne každý umělec má takové publikum, které ve Slavíku hlasuje. A pak jsou zde zpěváci, kteří to asi vůbec neřeší a jsou rádi že lidi chodí na koncerty. ()

fabecc1222

Řekl bych nejlepší večer po obnovení ocenění. Je teda třeba si přiznat, a přiznat by si to měli hlavně sami zúčastnění, že moderátorská dvojice Sokol - Háma prostě nefunguje. Přitom sami o sobě jsou fajn, ale ve dvojici to prostě neni ono. Jejich pokus o humor je zpravidla na daném večeru to nejslabší, ať se jedná o jakýkoliv pořad. Jinak ale dobrý. Líbili se mi všechny vystoupení, což nebývá pravidlem, ale tady jsem si vážně užil všechny účinkující. Velmi překvapila třeba Eva Burešová, pak velký a  velmi vydařený comeback na TV obrazovky pro Helenku Vondráčkovou. Pochopitelně, nesmí se zapomínat, že se jedná o anketu POPULARITY!!!! nikoliv kvality, takže zkazky o tom, že vyhrál ten a ten, ačkoliv zpívá hnus, nejsou na místě, protože prostě lidem se to líbí. ()

FilmFan24

Zbytečně dlouhá noc! Ještě, že Helenka to rozjela na plno! Fórum Karlín na nohou! Nejlepší vystoupení! Vojtěch Dyk svým upřímný vyznáním tátovi mnohé přivedl k zamyšlení. No a Vašek Neckář uvedený do Síně slávy. A jeho “Andělé strážní”…dojeli. Další legenda. A celý sál podruhé celý na nohou. Výběr oceněných umělců pro které hlasovali fanoušci - ano i já jsem to učinil - nebudu komentovat. Pořad jako celek zábavný byl což už dneska vzácnost je. Je mě jasné, že někdo má raději kávu než čaj, ale kvůli tomu poslat tento pořad do odpadu je poněkud mimo mísu. Záchodovou. ()

castor

Třetí ročník po obnově, potřetí stejná moderátorská dvojice a trio Golden Kids skoro na jednom pódiu. Sokol s Hámou mile nekorektní, i když vesměs neškodní, razili oscarový model, ale celkově fajn. Střední proud, rozjuchané a okamžitě srozumitelné, takže dle toho je třeba očekávat výsledky. „Úsměvné“ bylo každopádně opakování toho, jak to české je hezké, pak ale nedává smysl, proč na předávání figuruje rapová kategorie. Dav uctívačů hlasu Bílé (naštěstí) nestačil na Farnou, zpěváci si pořadí zopakovali, jen dojatý a autentický Dyk vysekl skladbu věnovanou zesnulému otci. Andělé strážní by měli dát pořádný pozor na Neckáře, zasloužené ovace vestoje. Matadorka Helenka rekordně vyprodala O2 arenu, i když pozor na výšky. Jinak hodně dlouhé a hodně upovídané. A s přetlakem selfprom jednotlivých účinkujících. Toho čeká trendy koncertní hala, ten vydává novou desku, ten má akutní střevní potíže… Ale cpát tomu automaticky odpad (přece vím, co si zapínám) je důkaz jisté malosti. ()

bobstock

Moderátoři to s bravůrou a ostrým sarkastickým humorem zvládli. Nejlepší byla zpětná střelba do Soukupa, který musel prodat půlku své televize za 2 místa v sále a při bližším záběru na jeho maličkost se necítil úplně ve své kůži. Nejlepší projev od Vojty Dyka včetně písně pro tátu, šílený azurový outfit s kabelkou pro Krajča, který přiznal panické ataky současně s módními ataky v hororovém stylu pro heteráky. Lucie Bílá je druhá. Recyklace vysloužilých umělců a i přes všechnu čest a zdravíčko panu Neckářovi, nacpat ho ale takto dlouho do živáku stálo asi hodně odvahy od tvůrců pořadu. ()

• Vyhlašování ankety Český Slavík 2023 sledovalo téměř 1,1 milionu diváků starších 15 let. Jednalo se tak o nejsledovanější pořad daného večera. (rublik05)