Okouzlující démon

• Južná Kórea Maidemon (viac)
Južná Kórea, (2023–2024), 17 h 7 min (Minutáž: 60–72 min)

Nelítostný démon se zaplete s odměřenou ženou z bohaté rodiny a ztratí přitom svoje schopnosti. S její pomocí se je snaží získat zpátky a přitom to mezi nimi zajiskří. (Netflix)

Recenzie používateľa Veruska.Kuru k tomuto seriálu (15)

Okouzlující démon (2023)

Je skoro konec ledna a já již mám nejlepší seriál na seznamu top seriálu v tomto roce (i když i v minulém kousek)... Prostě doporučuju, je to vtipné, akční, hororové, smutné, romantické a k zamyšlení.. Moc krásně spravovaný seriál... Zase jsem se přesvědčila že Korejci umí prostě točit.. Hrají na city, na přemýšlení a divák se vždy má na co těšit i se zasmeje.. Upřímně u tohodle k drama budete potřebovat plnou dávku kapesníku (pokud možno kamion) plnou dávku popcornu a nervy s oceli.. I s te nejvíce protivné postavy se nakonec vyklube sympaticka a pochopíte jejich příběh proč...nakonec vysvitne duha a vše bude jak má... Za mě ani jedno oko nezůstane suché.. ❤️❤️❤️ Máš moje srdce můj démone ❤️❤️❤️navžd! ()

Život v mlze (2023) (E01)

Já si říkala, že toho herce od nekud znám a ono ejhle Alice in borderland ❤️❤️.. Takže super za mě,ze tohle došlo do ČR zase srdcovka. Tenhle díl byl boží.. Pustím asi zas protože čekat na další díl je nekonečné.. ()

Démon sídlí v každém z nás (2023) (E02)

Naprosto boží. Krásná zápletka,místy jsem se i smála. Krásný seriál. No prostě oni umí točit.. Ne jako mi tady v ČR sami sračky.. Tohle je dokonale. Miluju to. Čekání na další díl je nekonečné ❤️😓 ()

Do kola štěstěny (2023) (E06)

❤️❤️❤️❤️ Jak já jsem nadšená, když vyjde další díl, miluju to.. A tento díl byl nad moje očekávání. Už od první chvíle co oni dva se potkali, jsem si říkala krásný to bude pár. A když pak se nakonec rozhodla pro něj vyskočila jsem s postele, kočka se mě lekla co jako dělám a já zařvala jooo 😂😂asi to moc prožívám. Ale ano tohle se opravdu stalo, až tak to miluju. A pak jak se políbili srdce mi asi vynechalo činnost a čekalo vl se stane... A bum konec dílů booooze zase čekat do pátku 🙎‍♀️😂😂😂... Ne prosím ať to vychází dřív to nezvladnu 🙎‍♀️🙆‍♀️😂 ()

Poskvrněné vztahy (2023) (E07)

Panebože já nedychala a asi na vteřinu mi přestalo bit srdce u té jedné scény.. Krásné a zároveň i smutné. Měla jsem slzi v očích.. Pěkně se to rozjelo. ()

Osudová volba (2023) (E08)

Na začátku slzi v očích a pak úleva.. Bože to je tak krásný seriál, že až jednou skončí budu brečet... A ten konec zase, nádherné. "i za cenu života tě budu chránit" 💔😰😰😭.  Miluju to!! ()

Odhalená pravda (2023) (E09)

Tak jako cože.... SPOILER raději to označím, abych pak nekazila radost s dílů..  Ta část, jak se opili byla strašně vtipná. Smála jsem se až jsem málem spadla na zem. Dokonale. A ten konec.... Jako cože?!  A ten vrah coooo... Celou dobu si myslím, že je to tamten a nakonec v tom jedou tři.. No mám takový pocit, že v tom jede celá rodina.. Jsem zvědavá jak se vyvine ten nejvíc "slušný" s celé rodiny. Konec spojleru  Musím říct, že mě to náramně baví. Vtipné scény, ale i akční.. Za mě top.. Těším se na další díl.❤️❤️❤️ ()

Prolomení skořápky (2023) (E10)

K tomuhle dílu bych řekla asi tohle.. Brecim, brecim a brečím... A teď čekat na začátek ledna na další díl. Uf. To bude dlouhé čekání. Jsem zvědavá, jak tohle všechno půjde dál.  💔🖤 ()

Zlověstný ráj (2023) (E11)

Já jsem nadšená. Nečekala jsem, ze až takhle. Je mi docela líto togo padoucha, ale má co chtěl. A tamten pí.... Doufám, že se bude také brzo smažit.. Jinak dej byl úžasný, brecela jsem, smála se a užívala jsem si další díl.. Konec tohodle dílů mě rozsekal... "Osud se má vždy opakovat" krásné ❤️ ()

Spasitel destrukce (2023) (E12)

Musím říct, že jsem zase milé překvapená.. A konec dílů.. Sakra co mi to děláte... 💔😭😭😭😭❤️❤️❤️ ()

Minulost, prvotní hřích (2024) (E13)

Zatím slabší dílek, ale vše do sebe zapadá. Světlušky byli nejkrásnější 🥰🥰 taková romantika. Dostal mě zase konec dílů a přiznání jedné osoby, (vykreslené domácí násilí)... Ďábel hraje svoji roly perfektně, už aby tahnul do pekla. ()

Naše vlastní peklo (2024) (E14)

Jediné co můžu říct je tohle 😭😭😭😭😭😭😭😭😭.. ()

Konec osudu (2024) (E15)

Moje oči zalily slzy... 💔😭 Od prvního dílu jsem hned věděla, že to bude pecka. Ale že mě to takle odrovna jsem nečekala. Naprosto top seriál, tento asi už nic nepřekona..  "prosím... Vrať se...." ()

Naše vlastní nebe (2024) (E16)

A je tu konec sladký konec. Šťastný konec plný smíchu a štěstí. Moc krásne zakončení. Chtělo by to další pokračování to by bylo úžasný. Proč to skončilo 💔😭😭😭... Děkuji za krásné sprijemneni počátku víkendu na co teď budu cekat nevím, tohle nikdo nepřekona. Top top ()