Dan Morgan zastává mnoho rolí. Je to oddaný manžel, milující otec a úspěšný prodejce aut. Býval i nájemným vrahem. Když jej dostihne vlastní minulost, musí vzít svou nicnetušící rodinu na výlet, jaký nemá obdoby. (Apple TV+)

majorzeman13

Rozhodně jde o fajn,prima , podívanou. Herci,akce,humor jsou v pohodě. Celkem vzato jde o pohodový snímek roku ! Na čtyři hvězdy to není,ale bavil jsem se ! ()

1234Horymir

Zhruba do půlky je to pohodový rodinný film, potom se to zvrhne v totální pitomost, ale na druhou stranu, jak hodně hodnotících níže píše, že ty "rvačky" a "střílečky" byly málo akční (jasně hlavní hrdina zabíjí pohledem a padouši padají, jak mouchy, ale je to stále málo debilní). No nic, jsem jiná generace. ()

hunter.ex

Vlastně proč ne. Byl jsem v pokušení dát 4*, ale to by asi nebylo fér. I když jedna navíc za Michelle Monaghan by možná nevadila, ta je neskutečně hot. Film samotnej je přesně tak čitelnej, jak by se dalo čekat a je to takovej John Wick z Wishe. Ale bylo to fajn. ()

floppy4

PG-13 znamená, že film pre diváka "do 13 rokov" a tak ho treba aj hodnotiť. V rámci toho za seba poviem, že to bola docela zívačka, momenty kedy som sa zasmial boli asi dva. Je to dobrá voľba ak si chcete pozrieť niečo spoločne s deckami, inak pre dospelejšieho diváka neodporúčam. ()

oldrixs

Příjemná rodinná komedia, násilí je zde příjemně zakryto, fajn obsazení, humor nechyběl a závěr se stejně jako celý film, který se nesl v příjemném duchu, povedl. Není důvod pro hate. ()