Sadistický experiment

• Taliansko Lager SSadis Kastrat Kommandantur (viac)

Za zdmi zdánlivě standardního koncentračního tábora pro ženy probíhají ty nejšílenější experimenty, jaké si jen člověk dokáže představit. Za vším stojí zahořklý velitel von Kleiben, pod jehož dozorem provádí vědci pokusy s nebohými zajatkyněmi a jejich rozmnožovacím ústrojím. Sám při tom sleduje zvrhlé osobní zájmy, při kterých neváhá obětovat i své vlastní lidi. Dokáže láska jednoho z nich, německého vojáka, a francouzské zajatkyně překonat nástrahy války? (oficiálny text distribútora)

Pitryx odpad!

Absolutní krávovina. Nikdo nehraje, protože nemá co. V podstatě bez děje a myšlenky. Špatný příběh, špatný děj, sem tam nahá ženská a to je vše.Odpad.Hluboce podprůměrný a nudný film. +++++++++++Souhlasí. Nic proti žánru, ale toto se fakt nepovedlo. Tak samozřejmě jsem nemohl očekávat bůhví co, ale tohle nejen že bylo nudné, ale mně to přišlo, jako že to se jen banda amatérů přiopila a zkoušela něco jako film. Sem tam sice je něco, jako ukázka profi práce, ale to jen v malých částech filmu. Nu, nemám žádné plusy, nebudu je dávat za pár nahotinek, takže u mne naprostý propadák. Není to zajímavé ani dějově, i když náznak děje zde je. Možná bych něco málo „upustil“, ale dle mého názoru si to tento film prostě nezaslouží. Je hodně pravděpodobné, že to zapříčinil i velmi špatný dabing společnosti Řitka video z roku 2009. ///20151122 ()

Ondrew

Tuto zhodavilost som mal moznost vidiet az po filme "Tábor číslo 5: Dívčí peklo", ktory sa v podstate odohrava az po tejto snimke. Co ma takmer hned dorazilo bolo herecke obsadenie, nakolko ide v podstate o rovnakych hercov, ako v spominanom "Tabore cislo 5". Dalsi nezmysel vidim v pouziti uplne rovnakych kulis, kde sa cela zlatanina odohrava. Skratka, oba filmy tazia z rovnako zbytocneho "deja". Kedze tento pocin vznikol skor, rozhodol som sa aspon pre jednu hviezdu. Avsak tak ci onak je to len slabych 5-10%. ()

C.lementine

Cesty páně jsou nevyzpytatelné a tak vám nebudu vysvětlovat, jak jsem se dostala k tomuto filmu. Věřím ale, že nikdo, s otevřeným srdíčkem a zvráceným humorem nemůže tomuto filmu dát "odpal", který by si jistě jako vážně myšlený snímek zasloužil. Jako recese však fungoval výborně. Motivace postav, které se snaží dosáhnout kopulace jsou srovnatelné s triky opraváři myček z porno filmu. A pohled na budovu koncentračního tábora, ve kterém blonďaté namalované židovky s výstřihem o odhalenýma nohama vesele svačí byl rovněž rozkošný. Bohužel dnešní porno i horor průmysl, ba i filmy o válce jsou zase na o něco realističtější úrovni než v sedmdesátkách, takže se bohužel nedá svítit. Nicméně i před rokem 1976 by se našli režiséři (a třeba právě italští), kteří by se slibnými motivy totálního hardcoru, který si nebere servítky z věru vážných témat, by dokázali divákovi předat určitě intenzivnější zážitky. (Akorát by to asi v takovém případě už nebyl úplně film pro mě :-P ). Tuto verzi jsem však za natočených podmínek opravdu nemohla brát vážně. ()

Easykill

Opravdu sadistické! Tohle mě bolelo sledovat a divím se, že jsem to vydržel bez újmy do konce. Kdyby tam alespoň nasrali víc těch operací nebo toho vařeníčka, bylo by to mnohem lepší. Takhle je to je jen romantická sračka s nějakým tím bobrem, bradavkou a zarostlým podpaždím. Minimum mučeníčka i gore, stejně tak žádná atmosféra atd. Trash, kde celou dobu čekáte kdy už přijde ten sadismus.. Nepřijde! Jedna * za ty bobry.. ()

karhy

hmmm hrozná šitovina tento film. To sa budem radšej dívať na nejaký dokument o holokaustu než na takéto kraviny.Jedná hviezdička za hrdinský koniec filmu :D ()

Kosir

Ať se tyhle filmy opentlí jakýmkoli quasihumanistickým blábolem, tak mě nikdo nepřesvědčí, že jde v první řadě o úchylnost. Jestli však nějakého sadistu shlédnutí podobné slátaniny uspokojí a on proto nevyrazí do terénu ukájet se na reálných objektech, tak to má smysl. ()