Love by Design

Brooke Yeardley (Jackie Moore) se zlomeným srdcem si přeje ke svým 30. narozeninám něco z nástěnky, kterou si vytvořila jako nadějná teenagerka. Její přání se jako zázrakem začnou plnit – od založení vlastního designérského podniku až po setkání s mužem z její nástěnky. (FunDinDung)

Marze

Pri sledovani tohoto romcomu s predvidatelnou zapletkou budete mit hloupy usmev na tvari. Ale nemuzu obvinovat naruzive herce, protoze jsem se dival ze svobodne vule. Hrdinka se obleka mile asexualne, ze byla pro me stejne asexualni, jako teta Mana. ()

Lacike

Jednoduchá naivná televízna romantika, ktorú som si pustil len kvôli Ericovi Robertsovi, ktorý sa tu na chvíľu mihne ako typický zženštilý gay majiteľ obchodu s nábytkom. Ale hej, on ma fakt rozosmial. Zvyšok filmu je absolútne predvídateľný a na pomery žánru priemerne zábavný. Nejak extra to nesklame ale ani nenadchne. 5/10. ()

Johnny.ARN

Ja som len rád, že čajka v závere pochopila a filmov o bytovom dizajne nie je veľa. Keď práve niečo rekonštruujete a potrebujete inšpiráciu, toto je film pre vás. 1 z 5 ()

oveckaoa

Pan Cohn je zajímavý režisér má na kontě Asylumovky pak třeba Shark Season a režíroval  i dva filmy s Brucem Willisem. Tohle je asi jeho první romantická /komedie co jsem se tak díval. Holka si jako 14 letá nakreslí koláž snů po x letech čeká, že ji její přítel požádá o ruku on ji , ale opustí ona si pak přeje , aby se vše z té koláže stalo. Potká vysněného psa zchudne 2 kila a potká svou  vysněnou lásku.   Problém  je v tom, že se to táhne  a není to vtipné. Celý rozpočet padl asi na to ,  že  zhruba od 20 minuty má ta ženská snad v každé scéně jiné šaty a na plat Dee Wallace (to je snad poprvé co ji vidím v komedii) 40 procent. P.s. nebýt hodnocení uživatele Pavel1000 co dává všemu 5 hvězd (nedivil bych se kdyby to byl troll) tak je to v černém. ()