Dáreček Batman

(TV film)
  • USA Merry Little Batman

O těchto Vánocích Damián Wayne touží stát se superhrdinou jako táta, jedinečný Batman. Ten na Štědrý večer čelí gothamským superpadouchům, Damián zůstane sám a natrefí na ničemné spiknutí s cílem ukrást Vánoce. Šanci zachránit situaci si ujít nenechá. (Prime Video)

Lenka.Vilka

Ten telefon nezvonil už rok! Do města se vrátil zločin. To je ten nejkrásnější vánoční dárek! Tenhle film je takovej bizár a nejspíš i tak špatnej, až je vlastně dobrej  :D to samé platí i o vizuální stránce. Buď si zvyknete nebo ne. A buď se smát následně budete nebo nebudete. Nebo to alespoň protrpte s děckama (je to od sedmi a jde to poznat) a potom se na tajňačku koukněte znovu ;) ()

BOURQUE

Taký malý Vianočný darček pre fanúšikov DC, predovšetkým postavy Batmana. Nie príliš konvenčný animák, miestami s ľahkým dotykom Home Alone, ktorý predovšetkým chce pobaviť. P.S.: Vždy si dajte pozor na šnúry na svojich topánkach. ;)  Osobné hodnotenie: 72% (***) ()

Fuzzytomato

Veľmi zlatý, oddychový film, hodiaci sa k čaju a sušienkam v predvianočnom alebo akomkoľvek inom období. Môže sa hrdiť originálnou animáciou, bláznivým humorom, hravosťou, svižným tempom a celkovo vidím ako veľké pozitívum že pripomína staré dobré rozprávky z Fox Kids. V druhej polovici film začne byť akčnejší ale k počudovaniu aj nudnejší. Bolo pre mňa obtiažne udržať pozornosť až dokonca ale to je asi len vekom. Batman ma nikdy nezaujímal ale toto sa v celku príjemne pozeralo. ()

HellFire

Skvělý animák o synovi Batmana, který se na štědrý večer musí vydat zachránit získat zpět opasek, který mu daroval otec, aby dokázal, že už je velký kluk. Zápletka je tedy velmi jednoduchá, ale to je právě kouzlo malého Batmana. Animace je jednoduchá, ale účelná a vtipů to má na rozdávání. Na to, že jde o televizní film, tak strká do kapsy většinu konkurence (ano, druhou sezónu What if...? naprosto s přehledem). Hlavně si nehraje na nic, čím není. Prostě praštěná zábava, která se klidně může stát vánoční klasikou. ()

Shakers

Je fajn, že chceli dopriať takýto Batdarček na sviatky, no nebavil som sa podľa svojich predstav a to mám Batmana rád. Nesadla mi animácia a ani hlavný hrdina, ktorým je Damian Wayne. No na jedno pozretie to nie je úplne najhoršie. Pár scén sa podarilo, zabavilo. 60% - 3* ()

• První animák od DC Comics, jehož distibuci neobstaralo Warner Bros., ale MGM. (fiLLthe3DD)
  • Kvůli velkému množství postav byla z filmu vyškrtnuta postava Seliny Kyle / Catwoman. Na tuto antihrdinku nakonec odkazuje kočka, jež je pojmenována Selina. (fiLLthe3DD)