Uvězněna ve vlastním těle

• USA Locked In (viac)
Horor / Mysteriózny / Thriller
USA / Veľká Británia / Francúzsko, 2023, 96 min

Milá zdravotní sestra zkouší zjistit, jak pacientka v bezvědomí přišla ke svým zraněním. Podle všeho za nimi stojí kruté nepřátelství, nevěra, zrada a taky vražda. (Netflix)

kersten odpad!

Čistá pohroma. Absolútne nereálny a k tomu hlúpy akože thriller. Zdravotná sestra ktorá sa hrá na lekára, špičkového vyšetrovateľa, v práci je 24 hodín. Stará sa snáď len o jednu pacientku. A ešte aj uprostred noci môže odísť z nemocnice a zanechať celé oddelenie aby suplovala prácu policajtov. Všade bola všetko vie a aj vie čo sa stane. Ešte ma aj na každého tel.cislo. Predvidatelny nelogicky dej. Strata môjho drahocenneho času ()

rublik05

Zpočátku velmi nepřístupný thriller, jehož první polovina je těžce uspávací, bylo nesmírně náročné udržet alespoň trochu pozornosti a pochopit veškeré dění, které občas nebylo úplně jednoduché pochopit. Druhá polovina už je o poznání zajímavější, závěr pak hodně pomůže v osvětlení všech důležitých souvislostí a veškerého souvisejícího dění. Film je jinak vcelku slušně natočený, místy má solidní atmosféru, herci rovněž neurazí. Zdejší kategorizace je značně zavádějící, o horor se ani náhodou nejedná, Uvězněna ve vlastním těle je spíše takový standardní thriller televizního ražení. Nic výjimečného. 5/10. ()

RAFT

Netflix se zase vytasil skvalitním propadákem. Nic jiného jsem od filmu nečekal. Proč ,má netfix poslední dobou tolik, propadáků. 50% ()

enter.

Otravná zdravotní sestra, co na základě svých nulových vyšetřovatelských schopností na vše přijde, celkem úsměvné. Všichni se chovájí jak mamlasové a nedává to smysl. Celkově to ale nenudilo, takže takový slabý průměr. ()

TesterX

Ne uplne marna zalezitost, byt priznak mysteriozni horor je u tohoto vztahoveho dramatu pravem asi jako Mike Myers na detskem predstaveni. Snazive herce koriguje umirnena rezie a po kruckach buduje vypjatost vztahu mezi hlavnimi postavami, ktere miri k nehezkym cinum. Do priblizne tri ctvrtin snimku se jedna o neprekvapivou, ale celkem solidne vystavenou vztahovou dramu, kterou prerusi narychlo splacnute twisty v samotnem konci, az to vylozene pripomene jeden z radobythrilleru ze stanice Prima Love. To ostatne pomerne znacne srazi celkovy dojem. ()

Easykill odpad!

Spoiler alert! Proboha co tohle zase bylo? Horor? Mysteriózní thriller? Hmmm.. Ani jedno! Já nevím co si na tom Netflixu rýsujou za materiál když to tak šlape, ale tohle je fakt mimo! Film naprosto o ničem! Pointa je jasná po prvních deseti minutách. Tedy až si uděláme jasno v tom, kdo je kurva kdo! Jak by řekl kryton z Red dwarf "Je to zkomolené, matoucí a ještě nudnější než palubní časopis belgických aerolinií." Těmito "rodinnými" vazbami to nevylepšili ani trochu. Je to úplně zbytečná obří porce hoven navíc! Fotříkovi skape žena (a matka syna), ten to nejspíš neudejchal, ale ještě než skapal taky, tak si našel hnusnou hollywoodskou pizdu, které stejně neodkázal skoro ani na kafíčko. Jediné co visí ve vzduchu je monstrózní panství. Málem bych zapomněl! Do toho všeho bordelu se ještě macecha starala o další pizdu. Takže dětičky vyrůstajíc spolu jako bratr a sestra se nakonec incestním sňatkem doberou k tomu, že jejich matka je zároveň tchyně. Chlapeček je bohužel hypochondr desátého stupně šlímanovy škály a chcípá co deset minut. Zatímco matkotchýně je stále hnusná pizda, tak malé pizdě neprcání nekoštuje a tak roztahuje rodinnému doktorovi nohy kde to jen jde. Slizák Doc.Oc, kterej jezdí v méďovi za 5 koulí (údajně na splátky) je samozřejmě spokojen...A na zbytek seru, komu není jasný jak to ultra hovno dopadlo, ať se podívá! Scénář total sračka, chování postav hluboko uvnitř nějaký kudrnatý pochvy (hlavně ta sestra co si hraje na detektiva, no tpc!), atmo nula,tady nefunguje nic, tě péro, tě pic! ()

tribican

Nápad jistě dobrý, výsledky nebyly dobré… V provedení je špatně snad úplně všechno, wtf režie, nelogické chování postav, mdlé herecké výkony. Snad jen závěrečný plot twist je povedený, ale modří už vědí, vzhledem k charakterovému vývoji postav. 40 % ()

flyer.nick

Co je na filmu hororového nebo dokonce mysteriózního nechápu, asi tady někdo udělal chybu v přidání nového filmu. Jde o průměrný thriller, vztahové drama a milostný trojúhelník. Zdravotní sestra, která si hraje na detektiva v nemocnici, kde v noci není ani vrátný, natož nějaký doktor. Spousta nesmyslů jde proti vcelku dobré atmosféře. Ale celkově je to spíš nuda tak na jedno podívání. ()

Miroslav.Zac

K filmu jsem se dostal protože jsem ho považoval za horor. Nebyl to horor, a to bylo asi dobře, protože by mě nebavil. Šlo spíš o detektivní thriller s několika důležitými ale ne moc zajímavými postavami a touhou zjistit, jak to vlastně celé bylo. ()

JB001

Horory nejsou můj cup of tea, ale tohle horor nebyl a tudíž to pro mne byl zajímavý thriler, který jsem si pustil především kvůli Femke Jensen. Neurazilo, nenadchlo, ale nebyla to ztráta času ()

Artogon

Esmeralda by sa za podobnú telenovelu nemusela hanbiť. 1 hviezdička za to, že to utrpenie netrvá dlhšie. Naopak jediná hororová vec na tom filme je to, že nie je kratší. Ideálne o 96 minút. ()

Dakota1978

Takový rádoby romanticko-vztahový thriller. Bohužel to příliš neladilo mému gustu. Postavy trochu odfláknuté (nedostatečně vykreslené, což považuji u tohoto žánru za zásadní), casting tak napůl. kamera pěkná, bohužel to nezachránila ani charismatická Famke. Mladší představitelka za mě špatně zahraná (unylá a bez výrazu), její manžel taky nic extra. Starší dvě hlavní postavy lepší, ale celkově nuda nuda šeď šeď. Chtělo to vypilovat scénář a vybrat jn. hlavní hrdinku (Leni). Příjemné překvapení Anna Friel. ()

patto

tak zle to nebolo... sice nič, čo by tu už nebolo ale ako jednohubka celkom pozeratelne 63% . 5* na podporu tohto 49% hodnotenia ()

Filumena

Pro mne zklamání. 100 x opakované a 100 x lépe zpracované téma. Dvě hvězdičky dávám za dvě barvy - černou a bílou. Temné téma natočeno doslova temně. Já bych chtěla více vidět herecké umění, vizualizace kde v šedesáti procentech vidím velké tmavé mne nebere. ()