Na první pohled jsou dokonalá rodina. Děsivá vražda jim ale převrátí život vzhůru nohama a rychle se ukáže, co všechno jsou ochotní jeden pro druhého udělat. (Netflix)

klukluka

Skřípalo mi v tom jen to, co do toho chytře nedali. Naopak všechno, co se v tom objevilo, pro mě bylo uvěřitelný a nemělo to pro mě falešný tóny. A i když to brzy vypustím z hlavy, tak mě to při sledování vtáhlo a rychle mi s tím utíkal čas. Dobrý, hodně dobrý. Za takovejch 70 procent. A to jsou u mě 4 kousky. ()

kokofek

Co uděláte pro své dítě pokud jste rodič,který je vychovává od mala ať už dobře či hůře ? Uděláte úplně všechno. Je to příroda,která nás nutí ochránit své DNA. A je to dobře. Každý by měl mít rodiče,kteří pro něj udělají vše co půjde. Ti,kteří děti nemají a tudíž nikdy nezažili co je to strach o potomka o tom vůbec nic nevědí. Divadelní hru Matka taky napsala herečka, která neměla děti a tak netušila co vlastně matka cítí. ()

ElisR

Nejsem úplně fanynka severských knih, filmů ani seriálů, ale tomuto jsem dala šanci a nebylo to špatný. Občas trochu unavený, ale následující scéna to pak většinou rychle oživila. A tedy pech hlavní hrdinky na muže byl až neuvěřitelný. No, vyřešila to po svém a jak se na konci ukázalo, zřejmě dobře. ()

Prochy38

Velmi příjemné překvapení, i když jsme od severské tvorby zvyklí na kvalitu. Po prvních dvou dílech jsem ale začal pochybovat. Krizi jsem překlenul a poslední 3-4 díly už šlapaly skvěle. Závěr parádní. Co mě dost zklamalo nebo aspoň nemile překvapilo je opravdu nulová práce policie, vyšetřovatelů a pod. Za celou dobu seriálu nepadla ta nejdůležitější otázka: "Stello, zabilas Chrisse?" Ale oki, závěr skvělý a musím teda ještě vyzdvihnout jednak herecké výkony a super obličeje a k tomu teda, že si Netflix odpustil "tmavé" Švédy a lekci homosexuality.... nebo mi to uniklo? :) ()

Stillborn83

Netflix aj Severania šliapli poriadne vedľa. Nerád to konštatujem, ale tu nefungovalo nič. Za 6 častí si nedokážete k žiadnej postave vybudovať vzťah, doslova ma iritovala celá rodinka. Správanie každého člena rodiny boli nesympatické vo všetkých smeroch. Herci, čo ich hrali sa mi tak nejako zhnusili, že verím, že ich neuvidím v žiadnom filme alebo seriály. Pomalé tempo nefungovalo, od atmosférických severských krimináliek to bolo vzdialené na hony. Od štvrtej časti viete ako sa to skončí. Pri vyšetrovaní tam bolo množstvo nelogických vecí (zaujímavé je, že v ďalšom švédskom seriáli bolo vykreslená švédska polícia neschopne), policajti nedokázali zabezpečiť ani len vražednú zbraň. A čerešničkou na torte nelogickostí bol ten súdny proces na záver (najviac pobavilo vysvetlenie odoslania sms otca dcére, že ich poslal skôr, ale jednoducho ich doručilo neskôr). Strata času. ()