Ambiciózneho korporátneho zamestnanca Aleša (Jakub Prachař) jeho narcistický šéf (Alexander Bárta) namiesto povýšenia preloží na najhoršie oddelenie - do call centra. Tam veľmi rýchlo musí prísť na to, ako spolu s trafenou konšpirátorkou Marcelou (Peťa Polnišová), neurotickým nihilistom Michalom (Vojta Kotek), vzorňáčkou Jitkou (Anna Polívková) a ďalšími bizarnými kolegami vytvoriť zohranú partiu. Len tak môže počas teambuildingového víkendu poraziť bývalých kolegov, zachrániť svoje nové oddelenie pred zrušením a hlavne nájsť stratenú sebaúctu. (Itafilm)

tomino28 odpad!

Zvažoval jsem i mírnější hodnocení, ale ani s odstupem pár dní tam prostě tu jednu hvězdu dát nemůžu. Navzdory obsazení, které jistě naláká davy lidí lačnících po povrchní zábavě do kin, je film jedno velké utrpení od začátku až do konce. Žádná originalita, jen trapnost a možná jeden povedenější fór k úspěchu stačit nemůže. Bolest jak pro oči, tak pro uši. ()

Oggy007

Dal jsem tomu šanci a musím říct, že větší 3,14čovinu jsem za poslední dobu neviděl. Jedna hvězda za huliče Kotka, ktetej to trochu zachraňuje. ()

fafejt001

Jeden  můj  kamarád  se  vyjádřil  vlastně  i  za  mně .  Taku   "cypovinu "  jsem   , kurde ,  dlouho  neviděl . Jo  ,  pár  gegů  tam  bylo , ovšem  celkově  je  to  stupidita  na  druhooouuu . Dost  vulgární  až  oplzlé .  No  taková  je  doba  a   , často ,   česko - slovenská  tvorba -   tiež . PROOOČ  v  tom  hráli  např:  Kotek  nebo  Polívková  ,  nechápu  . Akorát  ta  slovenka   Evelyn K.   ,   co  mluvila  česky , což bylo  víceméně  spíše ke   škodě  ,  se  tam  hodila . Dělala  tu  divočejší  "erotikuš "  . Od  poloviny filmu   to  začalo  být  na  odpad ,  ale  dám za  první  půlku  alesponˇ  *  . Tuž  zduř ,  zdar , zdarec  . ()

callix

Jako parodie to docela šlo. Nejdřív jsem si prvních 10 minut myslel, že to je zase sračka pro blbečky, ale pak jsem se prostě díval dál a občas se i zasmál. ()

p.a.douch odpad!

Tak teda to sorry. Tohle dílko jsem zkrátka nedal. Dostal jsem se ca. do poloviny a vypnul jsem to. Odpad nedávám často, ale tady ho teda bohužel dám. Jít na to do kina, tak by mi bylo doopravdy líto peněz za lístky. Je mi doopravdy líto i zúčastněných umělců, asi se snažili, ale jako zážitek byl pro mě tenhle film jedna hrůza. A ten odpad je za 40 minut mého času, ztracených v očekávání zábavného komediálního filmu. ()

Easykill

Opět jsme nezklamali a vytvořili další přírůstek do hromady hnoje z druhu debilita úžasných rozměrů. Otřesná kamera, něco čemu se říká scénář je hotová tragédie, s vykrádáním si tady už dávno hlavu nikdo neláme. Jedinej kdo za něco stál byl snad Kokotek, zbytek sebranky absolutně mimo. Možná ještě Neprachař, ale ten to jede pořád stejně a lepší už to nebude. Až na pár povedených hlášek či scének je tento "unikátní" film, pokud se tomu tak dá vůbec říkat absolutní trash po všech stránkách. Když je ti z filmu trapně za tvůrce či herce (vizuál), či celé to poselství, je opravdu něco hodně, hodně špatně. ()

Igy007

Pár přátel stačí mít, co uměj za to vzít !!! Kind reminder : Je to hrozná hovadina, nedívejte se na to :-))) P.S. SPOILER : "Ja im něrozumim." ... "dyť jsi taky ze Slovenska." ... "Ale to uŽ su Dva rokchi." :-))))) ()

johnnie78 odpad!

Další zbytečný film plný pitvořících se lidí, karikatur postav (tentokrát korporátních nebožáků), ve kterém se vůbec nic nestane a který vůbec neměl vzniknout. ()

Stoctyrec124

Nééééé. Proč tohle někdo dělá to by mělo být trestné, jsem u toho skoro chcípnul smíchy. To je tak stupidní až je to vtipný. To je ještě větší cipovina než Babovřesky a to už je co říct. Dá se na to koukat že dvou úhlů pohledu. V jednom úhlu pohledu jde o kvalitní komedii, která vás polechtá na bránici, ale málo lidí ho vidí protože to nemá ani 50%. V druhém úhlu pohledu je pro vás úplně zbytečný se na ten film koukat, protože se vám stejně nebude líbit, protože to není pro lidi který nemají rádi laciný humor a tyhle typy filmů. Vy si radši běžte si radši pustit Dunu nebo něco jiným způsobem kvalitního. ()

w.w.

Strašná tupota obsahujúca množstvo trápnych scénok, ale občas som sa usmial a párkrát aj dobre zasmial - je to tak zlé až je to dobré. Po dlhej dobe opäť film čo naplnil kiná - v sále boli podivné skupiny ľudí a bavili sa ()

Tadas

Přemýšlel jsem jak ten film nazvat.. A podstatě je to taková "teenage" komedie pro boomery 😀 Celkem fajn film na pobavení. ()

gogo77

9/10 ... lacna ale vyborna ceskoslovenska komedia plna sprostych slov a nekorektneho humoru ... avsak zabavila .... kazdy z hercov je skvely a aj ked su miestami niektore sceny vyspickovane do nerealnosti , vobec to na nekvalite tohto snimku neubera. Ako smr sa pred rokom smiali na Invalidovi tak aj tato ftakovina, mimochodom 18+, vznikla asi len tak na pobavenie samotnych hercov a hereciek.... vykonnou producentkou aj scenaristkou je Peta Polnisova ktora si svoju ulohu napisala aj textovo uplne na telo a je to bomba. Film je o skupinke 6 prazskych kolegov z pobocky ktora je vyslana na teambuilding konecne zvitazit nad neprekonatelnymi slovakmi a samozrejme to nebude bez prekazok... Prachar, Polivkova, Kotek, Polnisova ... doplneni dvoma trkvasmi z callcentra bojuju nielen o pohar ale aj o zachranu celeho oddelenia... vrelo odporucam ... ups a skoro som zabudol na posahanu Evelyn (z farmy) a aj ked je este horsia ako zla aspon sa clovek zabava ze jej cez tucne licka ani nie male ocka nevidno ()