Britney Spears: Daň za slobodu

(TV film)
  • Česko Britney Spears: Daň za svobodu (viac)

Dokumentární film přináší divákům exkluzivní pohled na život Britney Spears rok a půl po skončení jejího opatrovnictví. Pod kontrolou svého otce byla dlouhých třináct let a přišla tak o většinou svých občanských práv. (Voyo)

Arsenal83

Dokument len odhaľuje to, čo vidíme na vlastné oči. Že táto osoba je naozaj nesvojprávna, psychicky chorá a potrebuje odbornú starostlivosť. Jej aktuálny život to je samý škandál a oplzlosť a hoci z nej dokument chce robiť ešte nádej pre budúcnosť, ja jej vyhliadky skôr vidím na zvieraciu kazajku. ()

Likan7

Velmi podprůměrný dokument, který vlastně ani není dokument, ale souhrn názorů několika lékařů a lidí z blízkého okolí Britney. 40 minut teorií a pocitů na kdysi slavnou zpěvačku. ()

123Reny odpad!

"Psychická nemoc", "psychická nemoc", "...lidé s těmito typy psych. poruch..." ??? Neslyšela jsem žádnou diagnózu, jen spoustu keců lidí, co s ní mají co? "Dokument", ve kterém se k jejímu psychickému stavu vyjadřují psychiatři na základě jejího veřejného obrazu? V životě ji neviděli a nediagnostikovali, tak o čem to "melou"? Bulvár, špína, velebnosti, jdu blejt! Diagnózu vzali kde a čím trpí? ...Nemusí trpět psychickou poruchou, stačí PTSD ... I jen v tomto případě, navíc kdy má kolem sebe bandu "novinářů ", fanoušků, lidí co se chtějí přiživit apod. je její chování úplně normální ...Všichni jsme zvířata a upřímně, v tomhle věku, je nás většina nějak narušena, něco si nese 😀  Dejte diagnózu, rozhovor s lidmi, kteří ji alespoň znají a ne pár senzace chtivých, prachy cítících * (Co to bylo za lidi?) Bůh ví, kde je pravda. Co to bylo za pořad? Toto nebyl dokument !!...Rozhlédněte se kolem! Kolik lidí ve vašem okoli není v pohodě? Hodně! A víte o kolika to ani nevíte? Každý se ale nejmenuje Britney Spears...Jaký by byl váš veřejný obraz? Vlastně jediné, co tento domukemnt potvrdil je - její jméno stále dobře prodává 💲💲 Bulvár době vydělává. ()