Rodinný
Poľsko,
(2001–2002), 38 h 44 min
(Minutáž: 22–25 min)
Epizódy(97)
-
Przedłużenie (S06E31)
-
Przypływy uczuć (S06E32)
-
Bezradna medycyna (S06E33)
-
Długi sen (S06E34)
-
Obudzony (S06E35)
-
Te podłe Złotopolskie (S06E36)
-
To jak matka nieboszczka (S06E37)
-
Nocne harce (S06E38)
-
Trzeci to jest trzeci (S06E39)
-
Niewolnice (S06E40)
-
Prekursor (S06E41)
-
Niekochani (S06E42)
-
Sprawiedliwość mamusi (S06E43)
-
Na urlopie (S06E44)
-
Na górze prawie załatwione (S06E45)
-
Kalwin (S06E46)
-
Alergie, uczulenia i migreny (S06E47)
-
Pamiętnikarz (S06E48)
-
Trio (S06E49)
-
Grzech (S06E50)
-
Erotyczna noc poślubna (S06E51)
-
Drugi prekursor (S06E52)
-
Nic się nie zgadza (S06E53)
-
Mały senator (S06E54)
-
Hormony (S06E55)
-
Niech żywi nie tracą nadziei (S06E56)
-
Będą wnuki (S06E57)
-
Trucizna (S06E58)
-
Cześć malutka (S06E59)
-
Perkusiści (S06E60)
predchádzajúca
31 - 60
ďalšie
Hrajú
Jan Kociniak
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Kazimierz Kaczor
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Z nasadením života (1968) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Łukasz Nowicki
Poľsko
Najlepšie seriály:
Rodzinka.pl (2011) (seriál)
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)
Otevři oči (2021) (seriál)
Katarzyna Paskuda
Poľsko
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Ewa Żukowska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Henryk Jabłoński
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Andrzej Kalmus
Poľsko
Jerzy Karaszkiewicz
Poľsko
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Z nasadením života (1968) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Wojciech Kalarus
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Odsouzená (2021) (seriál)
Bažina (2018) (seriál)
Jan Prosiński
Poľsko
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Czesław Nogacki
Poľsko
Radosław Piwowarski
Poľsko
Jan Purzycki
Poľsko
Tadeusz Woszczyński
Poľsko
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Odmäk (2022) (seriál)
Zofia Jamry
Sovietsky zväz
Adam Dzienis
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)