Rodinný
Poľsko,
(1998–1999), 34 h 51 min
(Minutáž: 22–25 min)
Epizódy(88)
-
Zniknięcie Agaty (S03E31)
-
Randka dla nieśmiałych (S03E32)
-
Uśmiech Ilony (S03E33)
-
Ślub Julii i Dionizego (S03E34)
-
Poszukiwania bliźniaków (S03E35)
-
Prywatny nieprzyjaciel (S03E36)
-
Propozycja (S03E37)
-
Zazdrość (S03E38)
-
Lekarstwo na miłość (S03E39)
-
Koncesja (S03E40)
-
Pies ogrodnika (S03E41)
-
Rozwody (S03E42)
-
Siostry Białej Miłości (S03E43)
-
Narzeczona (S03E44)
-
Nieproszony gość (S03E45)
-
Podstęp listonosza (S03E46)
-
Bez immunitetu (S03E47)
-
Wynajem (S03E48)
-
Konkurent (S03E49)
-
Życiowe remanenty (S03E50)
-
Ślubne kłopoty (S03E51)
-
Łzy (S03E52)
-
Rozterki (S03E53)
-
W potrzasku (S03E54)
-
Wyrzuty (S03E55)
-
Niespodzianka (S03E56)
-
Zmiana (S03E57)
-
Kamień (S03E58)
-
Niebezpieczne interesy (S03E59)
-
Jaja (S03E60)
predchádzajúca
31 - 60
ďalšie
Hrajú
Tadeusz Woszczyński
Poľsko
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Odmäk (2022) (seriál)
Paweł Wawrzecki
Poľsko
Anna Przybylska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Lekári (2012) (seriál)
Andrzej Piaseczny
Poľsko
Maciej Gąsiorek
Poľsko
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Janusz Onufrowicz
Poľsko
Najlepšie seriály:
Správna Agáta (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Stanisława Celińska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Jacek Radziński
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Andrzej Kiełbowicz
Najlepšie seriály:
Plebania (2000) (seriál)
Anna Milewska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Dievča alebo chlapec (1977) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Eugeniusz Priwieziencew
Poľsko
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Z nasadením života (1968) (seriál)
Arkadiusz Janiczek
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Tajemství šifrovací věže (2007) (seriál)
Zaklínač (2002) (seriál)
Roman Oszkiewicz
Poľsko
Marcin Markowski
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Magdalena Stużyńska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Rodzinka.pl (2011) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Sebastian Konrad
Poľsko
Najlepšie seriály:
Zaklínač (2002) (seriál)
Kouzelný strom (2003) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Robert Gonera
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Učitel (2016) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)