Animovaný seriál "Třída číslo 402" byl natočen na motivy knížky "Gracie Gravesová a děti ze třídy 402". Přirozeným vůdcem třídy je zrzavá dívka Nancy. Ona a její spolužáci (Jessie, Arthur, Freddie, Polly aj.) vyvádějí samé nezvednosti, kterými zlobí nejen svou třídní učitelku Gravesovou, ale také rodiče a ostatní žáky školy. (kamisu)

Motinski

Na kreslený seriál pre deti veľmi dobre vyprofilované charaktery postav. Každá má čím zaujať a všetky ich môžme brať ako hlavné. Humorná stránka je super aj keď ste dospelí, čo tiež nie je pravidlom, a enormné množstvo vtipných situácii je nám naservírovaných fakt v každej epizóde. Trieda č. 402 nie je to najlepšie z Fox Kids doby, ale určite patrí na vrchné priečky. ()

karlik4801

Zábavný seriál, bavila mě snad skoro každá postava, žiďák, posera, třídní blbka, šprtka, tichá kráska, frajer, černoch. No prostě všechno dohromady v neškodném podání a v neškodném humoru. Jako malý jsem u toho vydržel hodiny, jak jinak když na Fox Kids všechno furt dokola opakovali. Dnes je příjemné se na to znovu kouknout. ()

pugs

Rozpoluplné hodnotenie tochto seriálu, by mohlo ísť aj do TOPky. Niekto ten seriál miluje a niekto neznáša za detičnosť. Ja sa prikláňam k prvej strane a tak je moje hodnotenie také, aké je. ()

Jane18CZ

Jak já se u toho seriálu nasmála :-D "já nejsem mořská panna" a nebo mé oblíbené "ajčivaváá" :D brala bych ten seriál všema deseti, jen ho mít kde vzít ()

Emzet

Musím přiznat, že charaktery dětiček byly opravdu promakané a fakt, že několik vážně dobrých vtipů mi stále vězí v hlavě i bezmála deset let poté, je dostatečnou přímluvou pro čtyři hvězdy. ()

Pradlík

Promiň Martine, ale já si jich cením "pouze" na tři hvězdičky, i když tahle rozmanitá parta děcek mi hodně často připomíná naší třídu na gymplu a stejně jako my jsou i oni občas zdrojem skvělého humoru. ()

karinakari

Jednoznačně nejlepší seriál, který dávali na Fox Kids. Strávila jsem u něj své dětství a ještě teď je mi do smíchu, když si vybavím Polly. ()

Bublinka6

Seriál mého mládí. A klidně bych se dívala zas a znovu! Doba, kdy Foxkids/Jetix/Disney Chanel byl ještě zábavný. Chi zpět animované pohádky! ()