Nejlepší Vánoce na světě

• USA Best. Christmas. Ever!

Osud jim nadělil společné Vánoce, ale Charlotte se nějak nezdá, že by Jackiin život mohl být až tak idylický, jak na první pohled vypadá. A rozhodne se to všem dokázat! (Netflix)

Aljak

Vianočných filmov je až-až, takže konkurencia je pomerne vysoká. Zaráža ma však aké prvoplánové filmy sa na tému "Vianoce" točia, akoby si tvorcovia od toho sľubovali, že keď sú Vianoce, tak im prejde prakticky všetko. Základ tohto filmu sám o sebe bol celkom fajn, ale postupne sa to dostalo do slepej uličky, kde sa to udržalo prakticky až do konca. Priaznivým posolstvom je snáď napokon len to, že niekedy sa neoplatí len tak závidieť, lebo netušíme, či ten človek je skutočne taký ako sa prezentuje. Slabšie 2*, najmä za herecké obsadenie. ()

Hellierer

Odstartoval jsem takovou tradici, že o Vánocích se vždycky budu trochu mučit hallmarkovským peklíčkem na Netflixu. A i když účast Jasona Biggse a Heather Graham mě vlastně trochu navnadila, pořád to byl očistec. Sice o trochu lepší než minuloroční Falling for Christmas, ale stále bolestivé. Kýčovité, ošklivé a vlezlé poctivé 3 z 10. ()

Lacike

Tak už aj Jasona Biggsa ulovili do Hallmarkovských vianočných filmov? Ach jaj. Aj keď Hallmark by bola vlastne ešte výhra. Netflix nevie poriadne vyprodukovať ani takýto pokleslý jednoduchý žáner. Základom majú byť sympatické postavy, aby nevadil jednoduchý príbeh a divák si užíval všetko to presladené pozlátko. Ale v tomto filme som mal chuť zabiť členov obidvoch rodín. Jak tej dokonale bezchybnej, tak tej dokonale otravnej, ktorá im všetko závidí. Jednu hviezdu dávam len za Jasona, ktorý si to celé v pozadí odzýval a napriek tomu ako jediný bol celkom sympatický. 2/10. ()

Olík

Přišel listopad a tak je na čase začít oblíbenou streamovací platformu Netflix nacpávat až po okraj svátečním odpadem. To už je taková každoroční tradice, ale se k ní přidají i má oblíbená MILFka Heather Graham a Jason Biggs, tak to je docela zklamání. A že je pod ní podepsaná ta stejná režisérka, jako pod Hřbitovem domácích zvířátek, tak z toho mi doslova opadal umělý vánoční stromeček. Otravný jingle bells klišoid, který od ostatních otravných jingle bells klišoidů nemá navíc ani tu prskavku a jeho význam pro navození vánoční atmosféry se rovná tomu návštěvy tchýně. Anebo to je celé vlastně úplně jinak……ony se mně celé Nejlepší Vánoce na světě vykouřili z hlavy už asi tři minuty po závěrečných titulcích. ()

BOURQUE

Netflix cca mesiac pred Vianocami začal vypúšťať do sveta svoje vianočné filmy na rok 2023. Snímok Nejlepší Vánoce na světě jak filmársky tak i príbehovo je vágny, o hereckej stránke ani nehovoriac. Tuctová (USA) záležitosť s minimum vydarených scén. P.S.: Jason Biggs starne decentne. Osobné hodnotenie: 58% (*) ()

• Počas titulkov je ešte jedna scéna. (Arsenal83)
  • Film bol pre Netflix veľkým úspechom. Debutoval na prvom mieste v tejto streamovacej službe a na druhom mieste globálne s 22,3 miliónmi hodín prehrávania a s celkovým počtom 16,3 milióna zobrazení. Predbehol ho len film Zabijak (2023). (Arsenal83)