Prípady, na ktorých prokurátorka Sára Wolfová spolupracuje s vyšetrovateľom Viktorom Bartošom, umožňujú spoznať proces odhaľovania páchateľov závažných zločinov z nového uhla pohľadu. V každej častí rieši tím policajtov pod vedením majora Viktora Bartoša komplikované a náročné prípady. Nad ich vyšetrovaním vykonáva dozor krajská prokurátorka Sára Wolfová. Aktívne sa podieľa na vyšetrovaní, koordinuje postup, jednotlivé kroky, taktiku, skúma miesto činu, zúčastňuje sa vypočúvania svedkov. Každý pohyb, gesto a slovo vypočúvaných osôb - podozrivých či svedkov - je pod detailnou diagnostikou vyšetrovateľov. Vo všetkých prípadoch nastane počas vyšetrovania nečakaný zásadný zvrat - z podozrivého sa stane obvinený alebo svedok sa počas výsluchu prizná k činu pod tlakom silných dôkazov. V pracovnom ani súkromnom živote to prokurátorka Wolfová nemá ľahké, pretože pred istým časom záhadne zmizol jej manžel Peter "Pedro" Wolf, ktorý pracoval na polícii ako operatívec a plnil nebezpečné úlohy. Sára spolu s Petrovou dcérou Katkou neprestali dúfať, že sa nezvestný Peter vráti živý a zdravý. Sára má niekoľko teórií, čo sa s ním mohlo stať, ale žiadna z nich nepripúšťa, že by zmizol dobrovoľne (TV JOJ)

Recenzie používateľa Arsenal83 k tomuto seriálu (15)

Prokurátorka (2023)

Ako som pri jednej z častí uviedol: Prokurátorka je vzrušujúca ako výsledky obecných volieb v Liptovských Revúcach, kde na starostu kandidoval jeden kandidát. Človek sa ale dozvie, že slovenská polícia pri výsluchoch bežne rieši aj osobné problémy, takže obvinený len kuká jak sova, že o čom sa tí dvaja dohadujú a že či tam náhodou nesedia kvôli nemu. Dozvedeli sme sa tiež, že na Slovensku sú tisíce konšpirátorov, dezolátov a hoaxerov, ktorí zabíjajú svoje deti, čo, potvrdzujem, je 100% pravda a preto spravodajstvo na jojke a markíze netreba pozerať, aby sme tie hoaxy nenasávali. A niekedy sú tu také prípady, že na domýšľačku, aby to v záverečných častiach obrátili úplne len do osobnej roviny a zistili sme to, čo vieme už dávno. 1. prokuratúra je skorumpovaná naskrz, tu to síce smerovali na generálneho, ale ja by začal Lipsteinom 2 . Slovensko je plné ruských agentov - to ale vieme tiež už dávno, lebo Jaro Naď každý deň referuje, ako dajakého našiel pod posteľou. Následne mi seriál dal aj pár nových definícií pojmov do výkladového slovníka: asistentka = šéfov matrac, mohamedán = myzogín, vysokoškoláčka = prostitútka, eskort lady = anorektická vychrtlina, sedlák = Geišberg mladší. Ale o väčšine pojmov sme to tak nejak tušili... ()

Episode 1 (2023) (E01)

Retardovane hrajúci chlapec je veľmi odrádzajúci, avšak príbeh samotný a jeho predstava zaujímavá. No stvárnenie je také veľmi urýchlené, dokonca bez napätia a to je bez čítania obsahu, ktorý tu dáva TV hnoj, prezrádzajúci v prvej vete všetko. ()

Episode 2 (2023) (E02)

Toto už nemalo ani tú zaujímavosť prvého prípadu. Keďže Hnojka naďalej ponúka obsahy popisujúce a prezradzujúce komplet všetko, stačí vám prečítať si len tých pár viet a 50 minút seriálu preskočiť. O nič neprídete, možno len kecy jednej matky s pubertálnou dcérou, ktorá sa jej za časť asi trikrát opýta, či nechce byť náhodou na ženy, lebo, že je to v pohode. ()

Episode 5 (2023) (E05) odpad!

Na Slovensku sú tisíce konšpirátorov, dezolátov a hoaxerov, ktorí zabíjajú svoje deti. Takéto posolstvo vychádza z tohto progresívneho výplachu zapáchajúceho najspodnejšou stokou. ()

Episode 6 (2023) (E06) odpad!

Seriál potvrdzuje, že Hamranova polícia musí byť úžasná. Počas výsluchu umlčiavajú advokátku obvineného, ale mimo toho si riešia osobné problémy, že kto sa s kým rozchádza, no a potom obvinený sám pošle vlastnú advokátku do prdele, veď už sa blíži koniec časti a rýchlo sa treba priznať 😅 Dôveryhodné, ako to, že si Lučanský pri klikovaní vylúpol oko. ()

Episode 7 (2023) (E07)

Prokurátorka je vzrušujúca ako výsledky obecných volieb v Liptovských Revúcach, kde na starostu kandidoval jeden kandidát. Nebyť nejakých osobných životov postáv, nie je sa na čo pozerať. Prípad totálna nula, uspávadlo v spojitosti s kvapkou gutalaxu. ()

Episode 8 (2023) (E08)

Katastrofálne spracovanie, ukričaný a uplakaný výkon hlavnej podozrivej a nakoniec sme sa aj tak vlastne hovno dozvedeli. Prípady na domýšľačku. ()

Episode 9 (2023) (E09)

Konečne pozerateľná časť, na ktorej sa napriek vyšetrovanej smrti dieťaťa, dalo poriadne zasmiať, pretože Geišbergovi mladšiemu konečne napísali rolu, ktorá mu dokonale sadla. Konečne nás totiž nepresviedčal o tom s kým máme bankovať, ale stal sa z neho taký hrubý sedlák, ktorý uráža všetko dokola od vlastnej ženy aj žien všeobecne až po policajtov - tu scenár sadol ako volič z osady k Matovičovi. Do obsadenia ho tu ale zatiaľ nenapísali. Viem, aj pre mňa to bol šok, že ten chlap vie niečo zahrať. ()

Episode 10 (2023) (E10)

Opäť zaujímavá časť, len som nepochopil, ako si v eskorte tak slušne zarábalo práve toto dievča, čo nám tu ukazovali. Ale možno je anorexia teraz medzi úchylnými klientami v kurze. ()

Episode 11 (2023) (E11)

Prej vysokoškolačky, já je znám... povedal by Bolek. ()

Episode 12 (2023) (E12)

Keď ťa vzrušuje vôňa horiacej kože a nemusí byť len zvieracia, ocitneš sa v seriáli Prokurátorka. Najhoršie sa počúva, keď sa o páchateľovi dozvieme, že on je asi nemocný. To je naozaj skvelé, to ešte uhrá na život v teplúčku na psychiatrii, hoci by si zaslúžil, aby na ňom v base skúšali iné rituály. A riťuály. ()

Episode 13 (2023) (E13)

Hm, tak aspoň malé poučenie. Do výkladového slovníka treba pridať nový pojem, pretože slečna sa nám tu sťažovala, že ona nie je žiadna sekretárka, ona je ASISTENTKA. Prepytujem, zapíšte prosím do onej múdrej knihy, že v oboch prípadoch ide síce o šéfov matrac, ale s tým, že v prípade asistentky nejde len o pružnú podložku na ktorú šéfino ľahne, ale aj o skutočný matrac, z ktorého šikovne vytiahne 100 000 euro. ()

Episode 14 (2023) (E14)

V tejto časti normálne v o ničom prípade opakovane ukázali, že Mohamedáni ponižujú ženy, sú to učebnicoví mizogýni. Nuž, nedá sa nesúhlasiť, avšak keby som bol progresívec, jednoznačne by mi pohlo chýbajúcim génom a tvorcov by som zažaloval za islamofóbiu a neúctu k tradíciám, ktoré si chceme privinúť až k prsiam, aby nás obohatili. ()

Episode 15 (2023) (E15)

Od miestami dobrých prípadov sa prešlo k riešeniu osobnej roviny a tá je všetko, len nie zaujímavá. Či Kramár navštívil Ibiho v Mali, to mi je celkom ukradnuté. Ale asi nie, lebo Ibi je v očiach čaputovcov už dezolát, takže tam maximálne mohol loviť levy. ()

Episode 16 (2023) (E16)

Zamotali to ako gordický uzol a vlastne pointa je len taká, že aj tak je tu všetko samý ruský agent a prokuratúra je skorumpovaná. Ale veď to my predsa vieme, u nás prokurátorom môže byť aj človek zabijak v podmienke. ()