Na políciu prichádza turecká rodina, otec s dcérou, aby podali trestné oznámenie o znásilnení dcéry, ktorá je zasnúbená v Turecku, pričom podmienkou svadby je dcérina ,,poctivosť”. Znásilnením snúbenice je pošpinené meno a ohrozená budúcnosť celej rodiny. Získané dôkazy z miesta činu a výsluchy svedkov však prinesú do kauzy zvrat, ktorý bude mať fatálny dopad na tureckú famíliu žijúcu dlhé roky na Slovensku. (TV JOJ)

Arsenal83

V tejto časti normálne v o ničom prípade opakovane ukázali, že Mohamedáni ponižujú ženy, sú to učebnicoví mizogýni. Nuž, nedá sa nesúhlasiť, avšak keby som bol progresívec, jednoznačne by mi pohlo chýbajúcim génom a tvorcov by som zažaloval za islamofóbiu a neúctu k tradíciám, ktoré si chceme privinúť až k prsiam, aby nás obohatili. ()

pallok

Konečne epizóda, na ktorú sa dalo pozerať oboma očami. (Aj keď v mojom prípade to vyznie veľmi paradoxne - vidím dobre už len na jedno). Príbeh, atmosféra, herci, dialógy, málo afektu, nebyť tej hlúpej pridanej hodnoty - dejová linka prokurátorka versus jej "manželia", tak by bola prvá päťka v hodnotení! ()