Hrajú
Steffen Gräbner
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Neithardt Riedel
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Ludo Vici
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Medicopter 117 (1998) (seriál)
Julian Manuel
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Maximilian Haas
Nemecko
Najlepšie seriály:
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Anna Utzerath
Najlepšie seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Rudolf Wessely
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Heimat - Eine deutsche Chronik (1984) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Donna Leonová (2000) (seriál)
Götz Behrendt
Najlepšie seriály:
Berlin, Berlin (2002) (seriál)
Stephanie (1995) (seriál)
Marie-Charlott Schüler
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Prípad pre dvoch (1981) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Marie Bardischewski
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Karl Friedrich
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kerstin De Ahna
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Hans Lobitz
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Raumpatrouille - Die phantastischen Abenteuer des Raumschiffes Orion (1966) (seriál) - a.z.
Miesto činu (1970) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Hildegard Kuhlenberg
Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Julie Lescautová (1992) (seriál)
Wolfgang Schatz
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Miesto činu (1970) (seriál)
Pokémon (1997) (seriál)
Ernst Hannawald
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Matthias Eberth
Západné Nemecko
Edith Behleit
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Derrick (1974) (seriál)
Dvojí nasazení (1994) (seriál)
Siska (1998) (seriál)
Fiona Molloy
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Šimpanz Charly (1995) (seriál)
Wanda Badeda
Najlepšie seriály:
Medicopter 117 (1998) (seriál)
Hájovna Falkenau (1989) (seriál)