Hrajú
Enzi Fuchs
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Martin Benrath
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Derrick (1974) (seriál)
Frank Giering
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kráľovná višní (2004) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Johannes Silberschneider
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Bella Germania (2019) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Oliver Korittke
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Michael Kessler
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Kesslers Knigge (2009) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Klaus Händl
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Komisár Rex (1994) (seriál)
Stockinger (1996) (seriál)
Saskia Vester
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Rolf Peter Kahl
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Hartmut Becker
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Rytier šťasteny (1984) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Ulrich Gebauer
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Monika Baumgartner
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Zamrznuté nebo (2011) (seriál)
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Anian Zollner
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Christine Buchegger
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá Arséna Lupina (1971) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Volkert Kraeft
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Sebastian Rudolph
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dark (2017) (seriál)
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Robert Giggenbach
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Isolde Barth
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Holocaust (1978) (seriál)
Dobrodružstvá mladého Indianu Jonesa (1992) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Marcus Bluhm
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Správna dvojka (1994) (seriál)
Michael Brandner
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)