Nebezpečného teroristu Caspera rozhodly americké úřady přepravit do USA tajně na palubě vojenské ponorky. Plavba probíhá podle plánu, dokud nezačne obrovská mořská nestvůra ohrožovat posádku. A navíc se teroristovi kumpáni chystají osvobodit svého vůdce. Nikdo netuší, že brzy dojde k smrtící konfrontaci. (oficiálny text distribútora)

LordSnape

Být tam jen ta papírová chobotnice, tak by to mohla být ještě sranda, ale když do toho vstoupili ještě teroristi, tak už jsem myslel, že mě odvezou! ()

Všivák

Už jenom, že tenhle film vzniknul se může zdát naprosto nepochopitelné, z tohohle důvodu musim dát sám naprosto nepochopitelných 5 hvězd. Takhle pěkný výbuch pod hladinou moře se jen tak neuvidí. ()

bruceman7 odpad!

Zprvu jsem z hecu plánoval jednu za chobotnici, protože je mám tak "rád"...ale nakonec to opravdu nešlo. Je to tak pro zasmání no. 0,5/10 ()

Balu... odpad!

Více mě zaujaly reklamy v přestávkách než samotný film. Na Mucosolvan a Coca-colu steně jako film Zero. Vysílání by mělo by být zařazeno mezi půl čtvrtou a pátou ranní, aby se zabránilo ztrátě soudnosti se na tohle dívat namísto sexu či hodnotného spánku. ()

Haymar odpad!

Občas mám dost zvrácený choutky a úmyslně si pustim podobnou pecku - jak jinak bychom potom docenili slušný filmy?! Nicméně Octopus předčil i mé nejodvážnější představy: chobotnice, atomový ponorky, teroristi, politika, nymfomanka, psychopatický padouch, zaoceánský luxusní parník (a vskutku trikově vymazlené monstrum)... pan "scénarista" toho tam nacpal vážně požehnaně, klobouk dolů! Ovšem ani to, tě - milá chobotničko, nezachrání před ukázkovým odpadem! Je mi líto... Ba ne, lžu - není! ()

Zeek odpad!

Je toto vůbec možné? Tohle dovolí někomu natočit? omg, i když jsem viděl jen půlku tohoto nefilmu, tak to byla poctivá půlka. Moje hodnocení: Odpad !!! ()

foundation odpad!

A naschvál si niekedy pozriem aj dvojku. Toto čo už bol za film :D. Občas má človek tú správnu náladu takto si ublížiť. FF bolo v permanencii. ()

hlína

Už podle obsahu filmu mi bylo jasné, že hodnocení tohoto filmu bude kolísat kolem nuly až do záporných čísel.... Teroristi a obří chobotnice útočí na ponorku.... kterej perverzní úchyl mohl napsat takovýhle scénář..... no to prostě musíte vidět.... vydržel jsem obdivuhodných cca 25 minut, než jsem usoudil, že nemá opravdu cenu se na to koukat ani jako na komedii. Typický film, který je tak příšerně debilní, že pokaždé když ho pustíte, bůh zabije koťátko.... ()

Godhaj odpad!

,,18 minut?" ,,S tím nebude problém." ,,Jo, ale já mám jeden problém. Proč tady sedíme a kecáme, pojďte něco dělat!" Octopus mohl být dalším zábavným kouskem v žánru monster movies, ale nestalo se. Tvůrci bohužel vsadili na neustále se klepající kameru, což jednak znemožňuje vnímat, co se na obrazovce děje, ale hlavně z toho hodně bolí oči. Scénář, herecké výkony a střih jsou opět na bodu mrazu, takže motivace postav chybí, přítomno je však spousta logických chyb. Alespoň v posledních několika minutách lze narazit na dva až tři povedenější záběry dokonce podpořené celkem kvalitně zpracovanou chobotnicí. Celá první hodina a půl je však utrpení. ()

curfew77 odpad!

Triky mi maně připomněly zapomenutý český parodo horor Monstrum z galaxie Arkana - ten ale pocházel ze spolupráce socialistického Československa s Jugoslávií... Na téhle chobotnici opravdu není nic, na co by se dalo pověsit byť jen jediné procento. 0% ()