Duff je majitelem a šéfem cukrářství Charm City Cakes v Baltimoru. Se svými zaměstnanci a kolegy se věnují tvorbě netradičních dortů na zakázku. Podívejte se, jaké skvosty tito cukráři dovedou... (oficiálny text distribútora)

jeany23

Dorty krásné, ale...holt se pozná Amerika . Duff neustále v dresu a s bejsbolkou na plešaté hlavě,holky s rozpuštěnýma vlasama, páni ve svetrech, resp. v kulichu, zástěru na nich aby jeden pohledal, občas si po dílně zablbnou-co si takhle zajezdit na kolečkových bruslích?? A pak šup s nezakrytým dortem do kufru auta.Nemluvě o tom, že když jsem na jednom detailním záběru na Duffovy ruce uviděla skvostnou špínu za nehtama, načež se vzápětí dal do tvorby sladkého zázraku, veškerá chuť mě přešla.Být hygienik, asi zařvu a uteču. Je to škoda, protože dorty samotné jsou vydařené a taková naše božská Markéta se může jít zahrabat. ()

NinonL

Nesnáším dorty z "plastelíny" a v tomto pořadu jiné nejsou. Představa, jak někdo rukama cukrovou "plastelínu" patlá, uhlazuje na dortu, zdobí a já to pak krájím a jím ... Ať žije žloutenka. Hvězdičkami hodnotím vizuální efekty dortů, ale nikdy bych to nejedla. ()

dogrose

Na rozdíl od Báječných dortů je tento tým výtvarně na výši, jejich kreativita je mi sympatická. Z čeho je mi špatně, je hygiena. Absence rondonů a chladicích boxů, kusy dortů se válejí mezi nářadím, spojovacím materiálem a kancelářskými spisy. Mladí jsou povětšinou v umolousaných svetrech či mikinách, s umaštěnými vlasy povlávajícími nad krémy. A ty špinavé ruce! Ty dorty můžou fungovat jedině jako zbraně hromadného ničení. ()

Figu

Pro milovníka sladkostí, tvořitele s bujnou fantazií a vášnivého pecaře je to velice zajímavé pokoukáníčko! Díky tomu budu jednou opravdu patřit mezi pecaře nejlepší!!! :D ()