Emily Young (Lisa Ambalavanar), studentka posledního ročníku, chce být zvolena prezidentkou svého dívčího spolku. Osvojí si roztomilého lenochoda a myslí si, že se může stát novým maskotem a pomoci jí vyhrát, dokud řada smrtelných nehod neoznačí lenochoda za hlavního podezřelého z vražd. (bianci)

Adramelech

Nějak jsem popletl anglické slovo sloth (lenochod) se slovem slut (coura, běhna, flundra) a omylem jsem si ten film pustil. To je dnes už podruhé, co mě angličtina vypekla. Občas se mi v počítači aktualizují programy a při té příležitosti na monitoru naskakují různé hlášky, na něž je třeba reagovat. Při té příležitosti jsem narazil na slovo newer, což jsem chybně přečetl jako never a nechápal jsem, co mi virtuální ďas bytující v nějakém vzdáleném počítači chce sdělit. Zpět k filmu. Lenochod musel být animovaný, protože živý by tam hrát nemohl. Jedna moje známá pracovala jako ošetřovatelka v ZOO. Říkala mi, že někdy, třeba při čištění klece, je třeba lenochoda urychlit. K jeho přesunutí se používá speciální tyč. Jeden ošetřovatel zkusil přesunout lenochoda rukou a zvíře ho do ní raflo. Internetové zdroje uvádějí, že lenochod je divoké zvíře, které neprošlo domestikací a není tudíž určeno k mazlení či ke hraní. Chov v zajetí nejlépe snáší lenochod dvouprstý. Vyžaduje teplotu prostředí minimálně 32°C a vzdušnou vlhkost 80–90%. V méně příznivých podmínkách „promrzne“ a chcípne. O tom, že by lenochod mohl být pro člověka smrtelně nebezpečný, se žádné prameny nezmiňují. Film je kardinální ptákovina, ale spousta holek tam vypadala jako sluts, takže jsem vydržel dívat se až do konce. Proto dávám aspoň jednu hvězdičku. ()

borec999

"They are slow, aren t they?" Bohužiaľ Slotherhouse je tak ako hlavný vrah v ňom veľmi, veľmi pomalý a nezáživný (fakt som asi v polovici reálne uvažoval že to vypnem) a navyše sa (podobne ako napr. nedávna Megan) orientuje na dnešných teen divákov (predstavovanie postáv cez profily na soc. sieťach). Dej sa dá zhrnúť jednou vetou, herečky sú každá do jednej nepríjemné a preafektované až no a čo je najhoršie: väčšina vrážd je mimo záber a rating PG 13 bol veľmi citeľný. Béčkový nadhľad, resp. že si tvorcovia boli vedomí že točia úplnu pičovinu a netreba sa brať zas až tak vážne sú patrné, i tak je ale prvá hodina veľmi nezáživná. V poslednej polhodinke sa to ako tak rozbehne, leňochod pije pivo, grgá, šoféruje auto, robí si selfie, má vlastné motivácie a na moju radosť i prerieďuje herecké obsadenie. Ale ako sa hovorí: too little, too late. Pamätnou ostane teda iba scéna "na nože" pri ktorej uznávam že som sa pobavil. 1* je však stále maximum čo som ochotný podobnému skvostu dať, už aj amatérskejšie počiny na tému nepravdepodobných zabijakov (nedávny Macko Puf, či Attack of Killer Donuts) boli lepšie. 15% ()

majo0007

Toto sa ani nedá ohodnotiť ako trash. Malo to svoj budget, animatronika síce na úrovni 80tich rokov (aj Chucky sa vtedy lepšie kymácal), ale tie jebnuté pipiny stoja za to - také "krásavice", čo tam nazbierali - klobúk dole (v End Credits sa ale dozviete, že 3/4 štábu bola srbská - čo sú prakticky cigoši - tak sa niet čo diviť). V druhej polke aspoň lepšie jačia, ako vyzerajú... ()

Trevor

Tento film proste musíte vidieť...ak ste dievča v kategórii do 13 rokov...dievčence nakopú chlapcom balls, budú vkuse visieť na IG a sledovať pribúdajúce lajky a popritom bude cute leňochod vraždiť...tak ale aj táto kategória sa občas trochu rada bojí, pre ostatných nič nehovoriaci pokus o hororovú komédiu. ()

oveckaoa

Nevím co je horší jestli to, že je tohle taková lenochodovina (nový výraz pro píčovinu)  nebo to, že je to lepší než Medvídek pú krev a med co se dostal do našich kin zatímco tohle ne? Už začátek pobaví krokodýl sežere lenochoda ten ho , ale zabije (netěšte se neukážou to).   Holka chce kandidovat na prezidentku ženské koleje jelikož  není ničím zajímavá tak si najde nějakého pašeráka zvířat a vezme si od něj lenochoda co se stane jejich maskotem. Jen díky tomu lenochodovi to ona vyhraje ona sama se o tu výhru nepřičiní  nijak. Celý film se odehrává asi v podobném vesmíru jako Asylumovky jelikož nikdo zde neřeší to, že mizí holky a už se nenajdou to, že lenochod zde chlastá veřejně pivo, vidí zde jednu holku odnášet toho lenochoda a nikomu to nevadí,  lenochod zde řídí i auto (jak dosáhl na pedál?) a to nejlepší má vlastní internetové stránky kde postuje, že bude zabíjet. Jinak nejsem odborník ,ale předpokládám , že tygr by se na černém trhu prodával za více jak 80 dolarů a určitě by dotyčný neměl stránky na styl aukra. Kdyby tam byly ty vraždy vidtelné dám 2 hvězdy jelikož nejsou tak jen 1 za lenochoda řídící auto.  P.s. Největší blbost je, ale to, že ta její soupeřka by vyhrála kdyby nahlásila (nebo jejich x kámošek)  na odbor ochrany zvířat toho  lenochoda a někdo jí ho odebral pane bože však ona (její soupeřka) to postovala veřejně, že ho má. P.s. 2 Jeden kluk nemá rád, když ho kopete do koulí jo, protože ostatní to asi milují, že?  20 procent díky za titulky Graves9 ()