Uprostřed ničeho

Těhotná žena na útěku ze zničené totalitní země uvízne v přepravním kontejneru a na rozbouřeném moři bojuje o holý život. (Netflix)

milan.opava

Bohužel film obrovské zklamání.Nuda,nuda šeď,klaustrofobické prostředí.Ikdyby tuto roli vzala slavnější herečka,nebo tato slabší herečka ,výsledek by byl pořád stejný.Možná dobrý nápad,nikoliv výsledek ()

Artogon

Ako survival dráma celkom fajn. Ale samozrejme ma nasrala zbytočná agitácia Netflixu v štýle pomáhajme imigrantom, lebo to môže dopadnúť takto; neničme si planétu a obnoviteľné zdroje... bla, bla. Rozhodne by sa to bez toho zaobišlo, aj keď úprimne, hodnotenie by to asi nezvýšilo. Nebol to proste zrovna skvelý film. ()

Thane

Duvod k nizsimu hodnoceni je jednoduchy. Hrdinka me asi 2/3 filmu fakt stvala. Chovala se mimoradne tupe az jsem si rikal ze kdyby s ni byl amen a bylo to dobrodruzstvi o tom jestli ta zasilka dojde na svy misto tak bych se na to asi koukal radsi. Zbytek pak usel ale byla to jen mensi cast. A to bych jim i tu velrybu odpustil. A to jsem se na to po traileru tak tesil. ()

sml41 odpad!

Je to jaky CastaWay v Espaňa vydaní ale  vyžaduje to óóóbrovskú dávku fantazie..ta žena je neskutočná, taký MacGyver v kontajnery... dufam, že v dvojka bude o tom, že aj Nico to zvladol.... ()

Cerna_kosile

Zhruba po první půl hodině jsem si říkal, že jsem vážně uprostřed ničeho. To se však postupem času měnilo a ve finále jsem si to i dokázal užít. Když opomenu dosti dlouhé hluché scény a celkovou, až zbytečnou, délku, kdy to místama bylo opravdu nezáživné, tak dle mého uvážení to není vůbec špatné drámo. Na můj vkus až moc emocionálně zaměřeno na jednu konkrétní věc, ale tak, každý divák je jinší. Myslím, že sám režisér se po dotočení nebál zopakovat, ve filmu hodně opakovanou větu, "Všechno dobře dopadne". A byl dál stejně optimistický jako Nico po čas celého klání na život a na smrt.. ()