Slzotvůrce

• Taliansko Fabbricante di lacrime (viac)

Nica a Rigel spolu v dětství prožili těžké časy v sirotčinci. V adoptivní rodině si pak uvědomí, že je k sobě přitahují nečekané city, kterým nedokážou odolat. (Netflix)

xxxLussyxxx

Tak tohle bylo naprosto úžasný! Bavilo mě to od začátku do konce, každá minuta. Sice jsem se těšila na nějakou tu fantasy dle žánru, ale prakticky vůbec. Spíše náctiletá romantika s "porouchanými" dušemi. Hlavní hrdinka byla skvělá a hlavní herec? Nechápu jak tu někdo mohl napsat, že není hezký? Já se hned zakoukala. Ano, sice není jedním z nejhezčích, ale měl něco do sebe a mezi hlavními herci moc pěkná chemie. Jen mi teda vadil rychlejší konec, sice jsem ráda, že to nějak nenatahovali, ale i tak si to zasloužilo trochu lepší konec. Nic méně moc krásný film ♥ ()

Veruska.Kuru

Tak tohle bylo naprosto boží. Stále jsem to odkládala, ale proč. Však to bylo úžasný. Bože jsem nalakana na knihu. Musím si to přečíst.. Krásné!! Milé, kouzelné... Jen teda hlavní postava kluka ne nebyl hezký (více se mi líbil Lionel), ale to je 100 lidi 100 chuti.. Krásný příběh ()

shakira

Úžasně vykreslené zlomené děti ...jejich povahy a bolesti...nádherné ztvárnění bolesti a radosti...děti které prožili ztrátu se boji věřit...nechají se zlomit v domnění že to je bude bolet míň...krásné a dojemné...díky za zážitek... ()

patto

celý film som nevedel dostať z hlavy dojem že chcel niekto natočiť Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)  "romance" bez vlkov a upírov jak cez kopirák pre mladších teenagerov. Ak sa niekomu páčil hore spomenutý film (sága), tak smelo do toho. (nieje to zrovna moj súdok tieto "lepkavé rozprávky" ale aby som nekrivdil 73% (5* na podporu hodnotenia) pre baby a tých, čo majú tento štýl radi) ()

zikacek

Pěkné a koukatelné, tedy, jak už bylo zmíněno v jiném komentáři, pokud máte rádi Stmívání. Fakt jsem čekala, kde tam vyskočí nějaký upír :D Dostala jsem od filmu přesně to, co jsem očekávala, romantiku, emoce, trochu napětí a pěkný soundtrack :) ()

Konev

Takový mix romantiky s dramatem. Zbytečné sexistické scény. Víc bych v tomto příběhu rozvinul vztah hlavní hrdinky s novou matkou. A dobré hudby mohlo být klidně víc. ()

anniclare

Jediné, co se mi opravdu líbilo, byla hudba. Ale děj a hlavní protagonisté, mě osobně nijak nezaujaly. Ač mám ráda romantické filmy různých druhů, tady mi chyběla ta správná "chemie" ()

LadyDoriana

Achjo. Knížka je opravdu pěkná, otevírá témata jako je trauma v detstvi, sebepřijetí a vypořádání se s ním. Celá kniha je poměrně temná a odhalujeme spoustu vnitřních pocitu hlavních hrdinů.  Poměrně silné a temné motivy by knihy se daly převést do zajímavého dramatu. Bohužel film je spíš jako lehký zamilovaný romanťák pro teenagery.  Což je fakt škoda. Není špatný, je tam spousta hezkých momentů(kdy Nika překoná svůj strach u soudu a svědčí proti ředitelce),ale něco tomu chybí. Dávám lepší průměr. 3+ /4 ()

janmatys

Zpočátku solidní drama, nakonec průměrná romantika, nicméně nápad to má a koukat se na to dá. Z původních 60% zvedám na 70% kvůli ústřední melodii, která je jedním slovem v podání orchestru dechberoucí (samotný závěr filmu před titulky)! ()

Tess17

Po prvním shlédnutí jsem z toho byla mírně v rozpacích. Po druhém (ano, musela sem se ujistit, jestli jsem byla při prvním lucidní) jsem se utvrdila v tom, že to za to fakt nestojí. Námět je fajn, ale tím to končí. X scén trapně zkopírovaných ze Stmívání, šíleně uspěchaný děj, co skoro nemá hlavu ani patu. I to povídání hlavní hrdinky během filmu mě po chvíli začalo docela s**t, hlavně to fakt nedávalo smysl. Nebo zas jen děsně kvalitní dabing Netflixu? Jediné, co za tu hvězdičku stojí, je soundtrack. Ten je top. ()