Armáda si ho najala, aby se zmocnil zbraně, která dělá z lidí brutální zabijáky a navíc připravila o život jeho vlastního bratra. Pomsta proto bude sladká. (Netflix)

rublik05 odpad!

Jedná se o druhý akční film od Daniela Markowicze, který jsem měl tu čest vidět. Nebezpečná lekce z roku 2022 byl velice nepovedený akčňák, který mě nezaujal prakticky v ničem. Lapač duší je na tom víceméně podobně, jelikož i tentokrát se jedná o mimořádně nepovedený snímek, který trpí veškerými neduhy, na jaké si vzpomenete v souvislosti s akčním žánrem. Nejvíce do očí bijí především mizerné herecké výkony, postavy jsou extrémně nesympatické, dále pak také hrozně natočené a provedené akční scény, v neposlední řadě i nudný, absolutně nezajímavý příběh. Lapač duší je obrovský přešlap, zbytečná ztráta času, přitom Poláci akčňáky točit vcelku umějí, viz například neurážející Matka roku nebo drsný Furioza. Tohle je ale bohužel jeden z těch nepovedených. 0/10. ()

razzy1230

Klasický NetshitFlix. Kdy si Poláci přiznají že na tohle těžce nemají. Postavy úplně debi...., akce úplně mimo s efekty zakoupené na Wishi. Připadá mi to, jako by chtěli vyrobit Mercedes-Benz AMG, ale vytvořili Fiat Multipla. Vydržíš se podívat od předku až po zadek, ale nevíš jestli se ti chce zvracet nebo smát se. Radši to dál komentovat nebudu a ani nechci. Hvězdu za odvahu tohle vypustit. 🤮 ()

Arsenal83

Lapač hoven by sa v tomto prípade hodil viac, lenže tých hoven tu je toľko, že by na tom lapači rúčku skrútilo. Skôr paródia, než akčný film. Špeciálne efekty na úrovni zlyhávajúceho televízora, čo už len z posledných síl preblikáva. Repliky hercov, ktorí sa tvária, ako by práve prehltli guľatinu. Michalina Olszańska tomu dala trochu svojho ksichtu len pre prachy Netflixu, zvyšok odpad. ()

MarekTulen

Lapač duší má krásný visuál a to snad dneska už každá Netflixovka, takže nic neobvyklého, ale takovou kritiku bych tomu taky nedával. Filmoš má něco do sebe a dokáže v některých místech dost zabavit, ukáže pár ohraných prvků, ale i přesto má dost vynikající prostředí, nápaditý příběh nebo zajímavý a v některých místech i hororový soundtrack. Prostě další Netflix akčňák, světe div se že se to lidem nelíbí. ()

BOURQUE

E-čkový akčňák ako hrom, ktorý natočili poliaci po vzore „klasických“ USA filmov. Režisérovi Markowiczovi to opäť nevyšlo – po tragickom romkomu Gorzko, gorzko! je tu jeden low kvality akčný film. Netflix (ale predovšetkým diváci) v poslednom čase nemá šťastie na poľské filmy. Osobné hodnotenie: 55% (*) ()

• Film sa natáčal vo Varšave (Poľsko). (Arsenal83)
  • V čase 01:25:00, když ve výtahu vybuchnou všechny ruční granáty, můžeme slyšet zvuk „Wilhelm scream“. (Johnny.ARN)