Přibližně před deseti lety se začaly objevovat brány, které spojovaly náš svět s jinou dimenzí, což vedlo ke vzniku lovců, jež tyto brány překračovali, aby bojovali s magickými bestiemi uvnitř. Jinwoo, lovec úrovně E, je nejslabší z nich. (mikki089)

Katakimiku

Takhle ze začátku prostě musím mít dotaz: jako vážně?? Vážně je to nejočekávanější anime sezóny a dost možná i roku, prostě jen další nápadem průměrný seriál o OP hrdinovi, snad jen s tím rozdílem, že je to pro změnu Korejec a ne Japonec? Ale nebudu tady nějak zásadně přehánět či dramatizovat - co mě na Solo Levelingu překvapuje je, kolik péče takhle neoriginální seriál dostal od tvůrců. Povedená animace, dobrá hudba, boží opening, vlastně i příběh se strašně moc snaží působit výjimečně a vůbec si nepřipouští, jak moc pro diváky může být předvídatelný nebo okoukaný. On se snaží vlastně tak moc, až mě to zatím i baví a dovedu to odpustit. Tempo je svižné, hlavní hrdina zatím v pohodě. Ještě nezajímavé vedlejší postavy a genericky vyhlížející dungeon bych vytkla, ale to taky bude dost možná tím, že jsem těšně před tímhle dokoukala nový díl Labužníků v kobce a s tím v originalitě Solo Leveling prostě soupeřit nemůže. Ale i tak mě to zaujalo a pokračovat určitě budu! 7.3/10 ()

Ymbecill

Třeba takový One Punch Man dokonale kopíruje mangu scénu po scéně, zatímco zde animační studio tvoří svou vlastní verzi příběhu, kdy mění scénář, ale zachovává obsah původního sdělení. Mé obavy se rozplynuly ke konci epizody, neb se mi rozbušilo srdce stejně jako při předchozích (opakovaných :-) čteních "manhwy". Jediné negativum činí představení jisté postavy ženského pohlaví, která hned ve své první scéně předvedla poněkud explicitní roznožku - v původním obrázkovém materiálu žádný camera-angle-fan-service není, takže z tohoto jediného aspektu mám opravdový strach. Mimo to nenacházím důvod ke stížnostem a s důvěrou provolávám: "Let them cook!" 8/10 ()

gumbo

Ale jo. Čekal jsem to horší. Zatím to dokáže celkem držet vibe předlohy a zvládá to předat i dostatek informací pro neznalé předlohy. Samozřejmě bych si dokázal představit ještě o level lepší, ale mohlo to dopadnout i hůř. Uvidíme v dalších dílech, protože tam přeci jenom cítím ten nižší rozpočet a tahle věc je hodně postavená na soubojích, epických soubojích a ještě epičtějších soubojích, což nevím jestli se povede převést na plátno. Zatím mírná spokojenost. 75% ()

Isag1

Úprimne takúto animáciu som nečakal, mám dočítanú manhwu a čakal som na toto anime dlhé roky, pravdupovediac, čakal som viac od toho prvého dielu a nemuseli by to tak zhurta zakončovať po 26 minútach v podstate na rovnako ako prvý diel v manhwe. Kvôli tomuto ma to trocha sklamalo, celú dobu som si myslel, že aspoň ten úvodný diel bude mať viac ako 30min. Ale tak úprimne, dalo sa čakať, že to takto spravia aby to znova vymilkovali ako Šingeki no kjodžin (seriál) (2013) ()

Kimkong

Něco takové jsme již někde viděli. Portál s monstry? Seriál GATE. Hrdina slaboch a otloukánek? Každý isekani. Nebezpečí smrti v první epizodě? Také již bylo. Uvidíme kam nás to dovede. Krve se to nebojí. Jen mě trochu nesedí ten reálný současný svět. ()