Ore dake Level Up na Ken

• Japonsko 俺だけレベルアップな件 (viac)
Japonsko, (2024–2025), 9 h 36 min (Minutáž: 24 min)

Ve světě lovců s nadlidskými schopnostmi a nestvůr získá nevýrazný lovec Jinwoo Sung díky záhadnému programu neobyčejné schopnosti, které z něj udělají jednoho z nejsilnějších lovců a umožní mu dobýt i ty nejstrašnější žaláře. (mikki089)

Recenzie používateľa gumbo k tomuto seriálu (4)

Ore dake Level Up na Ken (2024)

Po 1. řadě: Velká škoda omezeného rozpočtu a tím omezené stopáže. Naprosto nezbývá čas na budování vedlejších dějových linek, které jsou esencí předlohy světa Solo Leveling. Zároveň se nižší budget podepsal na některých akčních scénách hlavně v první polovině první řady. Pořád doufám, že další řady přijdou s větším množstvím epizod, protože takhle to je opravdu osekané až dřeň a to si předloha nezaslouží. I tak to ale pořád patří do nadprůměru anime produkce a jako akční nářez to funguje dobře. Jen by to prostě mohlo být o dost lepší. 75% ()

Season 1 (2024) (S01)

Podobné hodnocení jako u Čiju mahó no mačigatta cukaikata. Taky zde máme kvalitní předlohu, které se dorovnat je takřka nadlidský úkon. Navíc i tady jsou úvodní části předlohy její asi nejslabší částí. A taky zde museli tvůrci pracovat s relativně omezeným rozpočtem. Ale i tady se to podařilo. Mám radost, že se rozpočet použil rozumně a nevyplácal se na prvním dílu. Tohle je totiž hlavně akční jízda, kde prim hrají epické souboje. A v posledních dílech už jsem cítit podobný feeling jako u předlohy. Vše okolo je vlastně osekané na minimum. Je upozaděné budování okolního světa, jelikož na to prostě při té krátké stopáži není čas. Hudba je také vcelku dobrá, ačkoliv nic úplně světoborného. Takže za mě spokojenost a těším se na další řadu. Jen bych byl rád za víc než 12 dílů. Arise Shadow Monarch 75% ()

I'm Used to It (2024) (S01E01)

Ale jo. Čekal jsem to horší. Zatím to dokáže celkem držet vibe předlohy a zvládá to předat i dostatek informací pro neznalé předlohy. Samozřejmě bych si dokázal představit ještě o level lepší, ale mohlo to dopadnout i hůř. Uvidíme v dalších dílech, protože tam přeci jenom cítím ten nižší rozpočet a tahle věc je hodně postavená na soubojích, epických soubojích a ještě epičtějších soubojích, což nevím jestli se povede převést na plátno. Zatím mírná spokojenost. 75% ()

If I Had One More Chance (2024) (S01E02)

Krásně to vystihlo předlohu, jsem rád že se to nebojí brutality (která není úplně explicitní, což je jen dobře). Jsem opravdu rád, protože tohle je jedna nejlepších a nejsilnějších pasáží předlohy a ten převod do pohyblivé formy se zde opravdu povedl. Ta neprostá přesílenost nepřátel a bezmocnost proti nim cokoliv udělat z toho přímo čiší. Snad to udrží tempo a kvalitu i do dalších dílů. 90 % ()