Ore dake Level Up na Ken

• Japonsko 俺だけレベルアップな件 (viac)
Japonsko, (2024–2025), 9 h 36 min (Minutáž: 24 min)

Ve světě lovců s nadlidskými schopnostmi a nestvůr získá nevýrazný lovec Jinwoo Sung díky záhadnému programu neobyčejné schopnosti, které z něj udělají jednoho z nejsilnějších lovců a umožní mu dobýt i ty nejstrašnější žaláře. (mikki089)

Recenzie používateľa Katakimiku k tomuto seriálu (12)

Season 1 (2024) (S01)

Nikdy jsem si nemyslela, že by snad měl seriál šanci se kvalitou vyrovnat tomu neskutečnému hypu, který kolem něj už od oznámení anime čtenáři manhwy vytvářeli. Stejně jsem do toho šla s tím, že si prostě užiju jednoduché akční anime - budu moct vypnout a soustředit se jenom to, jakou cool věc zase hlavní hrdina předvede. Jenže právě tady přišlo zklamání - ten dokonalý únik před realitou mi nakonec poskytly jenom poslední dva díly (animačně opravdu super), zbytek seriálu se pouze snaží působit jako něco strašně extra (přitom jsem podobných anime viděla už hromady). Zároveň se autoři pokoušeli tam až na sílu dát nějaký ten příběh vedle, který ale nedával moc smysl, minimálně ne nám, co jsme nečetli předlohu. Vedlejší postavy byly hodně průměrné, žádná z nich mě absolutně nezajímá a ani sám Jinwoo není výjimka. Na další sérii kouknu, ale doufám, že se spíš bude držet toho, co jsme viděli na konci seriálu a to hlavně animačně. 5.8/10 ()

I'm Used to It (2024) (S01E01)

Takhle ze začátku prostě musím mít dotaz: jako vážně?? Vážně je to nejočekávanější anime sezóny a dost možná i roku, prostě jen další nápadem průměrný seriál o OP hrdinovi, snad jen s tím rozdílem, že je to pro změnu Korejec a ne Japonec? Ale nebudu tady nějak zásadně přehánět či dramatizovat - co mě na Solo Levelingu překvapuje je, kolik péče takhle neoriginální seriál dostal od tvůrců. Povedená animace, dobrá hudba, boží opening, vlastně i příběh se strašně moc snaží působit výjimečně a vůbec si nepřipouští, jak moc pro diváky může být předvídatelný nebo okoukaný. On se snaží vlastně tak moc, až mě to zatím i baví a dovedu to odpustit. Tempo je svižné, hlavní hrdina zatím v pohodě. Ještě nezajímavé vedlejší postavy a genericky vyhlížející dungeon bych vytkla, ale to taky bude dost možná tím, že jsem těšně před tímhle dokoukala nový díl Labužníků v kobce a s tím v originalitě Solo Leveling prostě soupeřit nemůže. Ale i tak mě to zaujalo a pokračovat určitě budu! 7.3/10 ()

If I Had One More Chance (2024) (S01E02)

Ne že by byl druhý díl vyloženě o stupeň horší, ale jen se mi tu potvrdily moje obavy po tom minulém. Celý díl je plný nesmyslně brutálních scén, které dost často stojí na tom, že se nějaká z postav rozhodla udělat extrémně nelogickou věc a teda následkem toho umřít a ty trošičku důležitější postavy mají po tom všem stejnak plot armor. Tahle epizoda je primárně zaměřená na to ukázat, jak je hlavní hrdina chytrej v porovnání s ostatníma, ale to bych neřekla, že je zase tak vysoká laťka. 6.2/10 ()

It’s Like a Game (2024) (S01E03)

Samozřejmě, že hlavní hrdina musí mít tu nejsilnější schopnost ze všech...ach jo. Začíná to být tou předvídatelností už fakt dost otravné. 6/10 ()

I've Gotta Get Stronger (2024) (S01E04)

Animace a hudba jsou moc fajn, obzvlášť v tomhle dílu, ale bohužel to je taky jediná věc, kterou můžu pochválit :( 5.9/10 ()

A Pretty Good Deal (2024) (S01E05)

Epizoda zas a znovu věnovaná především hlavnímu hrdinovi a jak ostatní okolo obdivujou jeho nový schopnosti a "sexy" vzhled a to mě vážně moc nezajímalo a ani nebavilo. 5.4/10 ()

The Real Hunt Begins (2024) (S01E06)

Netvrdím, že bych si to vyloženě neužila, animace je dost fajn a hlavně soundtrack byl boží. Akční scény jsou vlastně poměrně zajímavý, ale mně je kazí hlavně ten důvod, proč se vůbec bojuje. Celá zápletka je mega předvídatelná, záporákům a jejich vlastnostem nebo schopnostem se věnovala možná tak jedna scéna, ale stejně všichni víme už dopředu, že jakékoliv potenciálně zajímavé vedlejší postavy vždycky zastíní náš milovaný a sexy Sung Jinwoo...Ale kdybych měla hodnotit jenom samotnou akci a husté momenty, tak to docela ušlo. 6.2/10 ()

Let's See How Far I Can Go (2024) (S01E07)

Ale jo, aspoň něco zajímavého se tu kromě akce objevilo, něco jako náznak komplikovanější zápletky...snad. 5.6/10 ()

This Is Frustrating (2024) (S01E08)

Jasně, představit důležité postavy, záhady a nastínit směr příběhu je důležité, ale proč těch informací muselo být tolik najednou?? Po konci minulého dílu, kdy už se mi zdálo, že by se konečně mohlo začít dít něco zajímavějšího, jsme dostali akorát tak epizodu plnou samých random scén, které vám neřeknout skoro nic na co se případně těšit. Zatím nejslabší díl. 5/10 ()

You've Been Hiding Your Skills (2024) (S01E09)

V dnešní epizodě se Jinwoo s pár dalšími vydal do dungeonu pozabíjet monstra. Ale co se nestalo, jeho a pár dalších zradí jeden ze členů party. Hlavní hrdina nám však opět dokáže svoje schopnosti proti extrémně silnému nepříteli, na konci dílu ho zabije a pak se ještě velmi skromně tváří, že on nic a smetanu za něj slíznou ostatní. Tohle je mi nějak povědomý...no možná proto, že doslova tahle stejná věc se stala v epizodě 6 a krom setkání se s pár známějšími tvářemi a změně záporáka, nevidím absolutně žádný rozdíl. Ani animace se dneska zase tolik nepředvedla. 5/10 ()

What Is This, a Picnic? (2024) (S01E10)

Sice jsme se i dnes podívali za monstry do dungeonů, ale k mému překvapení nikdo nikoho nezradil a nesnažil zabít. Ale že by to byla nějak záživná epizoda, to se taky říct nedá. 5/10 ()

A Knight Who Defends an Empty Throne (2024) (S01E11)

Tahle epizoda je zatím snad jediná, která tak nějak splňuje to, co jsem od seriálu čekala. Prostě cool cápek v dungeonu zabíjí random monstra. Žádné "nečekané" zvraty v podobě zrad, jak tomu bylo u předchozích dílů, ne, tohle byla prostě čistě akce (i když občas trochu divně přerušovaná) navíc se skvělou animací. 6.2/10 ()