Tajný zákop

Válka se chýlí ke konci a zatímco část německých důstojníků vede boje s fanatickým přesvědčením až do úplného konce, jiná část začíná myslet na život po válce. Bohatství, které nacisté v průběhu války na různých místech ukryli, pak láká nejen samotné Němce, ale i tajné služby spojenců. Jejich agenti a obávaní commandos se pokusí překonat kruté boje na frontě a německou armádu i obávané gestapo infiltrovat. (Bontonfilm)

William_

Příběhová linka toho díla mě dostala do kolen. Tak dokonale promyšlený příběh s tak úžasně napsanými postavami jsem za svou recenzentskou kariéru ještě neviděl. Nemohu uvěřit, jak skvělá chemie byla mezi hlavními protagonisty a srdceryvný závěr tohoto veledíla mě donutil sáhnout po kapesníčku. Tolik emocí jsem už dlouho u žádného filmu neměl. Doufám že bude dvojka. 11/10. ()

Wazy_37

Úžasný výkon všech herců. Konečně film u kterého jsem se nenudil. Pecka !! Časová stopa tak akorát. Závěr plný dramat… byl opravdu na kapesníčky, až tak moc jsem si vytvořil vztah s hlavní postavou. Dočkáme se druhého dílu ? Toť otázkou. Pevně doufám, že ano. Jedno procento ubírám, dle mého názoru bylo málo krve, příště prosím víc. 99% ()

Ryuuhei odpad!

Když už se herecká esa propůjčí něčemu takovému, je na tom česká kinematografie opravdu bledě. To je, jako kdyby DiCaprio přijal roli v dalším Žraločím tornádu a ještě by tam měl několikavteřinovou, vyloženě ponižující scénku. A ano, na snímku, z něhož tento krátký patos vzešel, jsem byl a chápu celou jeho pointu. Ale nepřijde mi to vtipné, ani vkusné. A na Kazmu si vážně u svého hodnocení hrát nebudu. Neměl by nikdo. ()

Frajer42

Tento kraťas není sám o sobě nic extra. Něco extra z něj činí okolnosti, za kterých vznikl. Je neuvěřitelné, že přímo za zády jednoho z aktérů se na jeho pozemku zakopával kontejner. Také by mě dost zajímalo, jak se Kazmovi podařilo do svého kraťase obsadit tolik významných českých herců a kolik ho to stálo. Velice vtipná a extrémně podlá záležitost. [75 %] ()

rublik05

Moc se mi tomu nechtělo věřit, ale vzhledem ke všem okolnostem a detailům se skutečně jedná o jeden z nejzábavnějších a nejpovedenějších krátkých „filmů“ (vhodnější by možná bylo videí), jaký jsem měl tu čest v poslední době zhlédnout. Zajímavé, jak lze takový krátký časový úsek zpracovat tak vtipně, že se člověk baví i dlouhou dobu po skončení tohoto kraťasu. Geniální parodie, nemělo to chybu. Teda jednu možná jo, a sice že to nebylo delší a ještě se mohlo v humoru trochu přitlačit na pilu. 9/10. ()