Poslední princ

• Taliansko Il Principe (viac)
Dokumentárny / Krimi / Historický / Mysteriózny
Taliansko, 2023, 2 h 11 min (Minutáž: 40–47 min)

Dokumentární seriál osvětluje vraždu německého teenagera v roce 1978 na základě svědectví jeho sestry a královské rodiny, která měla s případem co do činění. (Netflix)

Gigulina

Prvni dva dily jsem nevedela co si o tom mam myslet - na jedny strane pubertaci co provokovali, na druhy strane zhrzeny dedic trunu zijici ve vyhnanstvi.. ale treti a zaroven posledni dil to cele rozsekne.. proste vsichni o Viktorovi lhali a pak mu ty lzi ukazali jeste na videu :D vubec jsem o tomto pripadu nevedela, takze to pro me bylo o to zajimavejsi ;) ()

*CARNIFEX*

Netflix sa vracia v čase, aby oprášil staré prípady, ktoré by mohli vyvolať senzáciu, keďže v tomto prípade, je policajná slučka hodená okolo krku adepta na na kráľovskú korunu. Lenže tá nešťastná forma plná zbytočného pátosu, to opätovne, veľmi úspešne pochováva, až má človek dojem, že si najali režisérov z Discovery. ()

Marze

Poslední princ ná zajímavý příběh o muži, který se nikdy nezotavil ze svého vykolejeného osudu když byl dítě, ale není ničím vzrušující a rychle vyprchá. Více se zajímá o celebrity než o oběti a jen občas ukáže kritický pohled na zločin. Příběh je moc natahován. Zkoumá se jak daleko může někdo zajít ve svém životě , pokud má dost síly, obchodní vztahy a soukromé cestovní prostředky. Je o bohatých lidech, kteří se chovají velmi špatně.  Zkoumá jak daleko můžete zajít, pokud máte dostatek moci, obchodních konexí, peněz a soukromých cestovních prostředků . Ale upřímně život běčkové evropské šlechty je podivný. Je tu nečekaný závěr a dokument funguje nejlépe když máte znalosti o iitalské politické historii po druhé světové válce. ()

Warhorr

Z nepříliš zajímavého případu nemůže vzniknout zajímavý dokument. Jedna fyzická potyčka, dva výstřely ( nebo tři, čtyři, pět, ) a velmi nešťastné úmrtí. Svědků je tuna, avšak když máte známej ksicht a prachy, pak se můžete vysmát i justičnímu systému. A tak se taky stalo. Obviněný jenom plácá a plácá, přitom se to zdá být vše jasné jak facka. Ostatně, třetí díl je všeho důkazem. Tři díly jsou tady tentokrát opravdu zbytečný a často to od samotné kauzy odbočuje a zabývá se něčím jiným. Vše stačilo vměstnat do hoďky, hoďky a čtvrt. ()