Nastanou konečně dobré časy? Mladé Československo vzkvétá. Dá se to samé říci i o Albrechticích? (Televize Seznam)

nervoznideda

Petr Čepek byl výborný herec, ale s tím ksichtem dokázal moc ,mě se moc nelíbil, doma bych ho nechtěl deda:-) a Hugo to byl taky syčák deda:-)ale Pepa je sekáč:-)Kostka se hodil jen na vážení surovin,Horyna je taky vůl, Bošek je pěkná svině, je to na mrtvici, ten Dietl je genius příběhů, jako Dumas:-)1.10.2019 kostka měl taky těžkou roli krásně ze sebe udělal vola:-) 17.1.2o21 ()

GASTON73

Jakub se stěhuje do nového domu, domácnost vede Fanynka. Při oslavě se dcera Vilemína seznámí se selským synem Krupkou. Hugo Hamerschmied, který si vzal Terezu, se chce osamostatnit a žádá Jakuba o půjčku. Celá rodina se skládá, největší částku dá Pepa. Ten se dal bez vědomí hostinského dohromady s jeho ženou a přestavuje hostinec. Hamerschmied poděkuje, ale potřebuje další peníze. Emil Krahulík, syn, přijíždí domů s manželkou Soňou a Krahulíková jim vytýká, že žijí nad poměry. Jakub uvádí syna Toníka k mistru Floriánovi. (www.serialzone) ()

• Jakub Církl (Luděk Munzar) večer sbírá od ostatních členů rodiny vkladní knížky pro zetě Huga Hamršmída (Ladislav Frej) na pronájem pece, Než jde spát, již počítá hotové peníze z vkladních knížek, to by však znamenalo, že je musel vybrat ze záložny v noci. (M.B)