Tom Segura: Palice

Réžia:

Ryan Polito

Účinkujú:

Tom Segura

Vlastní mámě dal drogy a táta mu na smrtelné posteli prozradil zvláštní tajemství. Tom Segura toho má hodně za sebou a otevřeně promluví o manželství nebo třeba smrti. (Netflix)

Devadesát Dva

"...and then my next thought was why can't my wife just drown, you know?... She knows. I told her. She knows. She was like "You know I can swim, right?" Ye, I know you can swim. Doesn't matter if you can swim. It matters if a jury believes you can swim, so... (...) "Tommy! Please! Please! Don't kill me. I am your mother!" ()

Fifer

Některé vtipy jsou takové dost ohrané. Například posedlost tématem: "gays can't have babies when the fuck", což už jsme už mnohokrát slyšeli od Louise CK. Takže zasmál jsem se, ale je to takovej dost jednoduchej humor. ()

ScarPoul

Tom Segura v plnej zbroji. Vtipné, trefné a s veľkým potenciálom na opätovné pozretie. Kúpanie so synom, sfetovaná matka a posledné slová zomierajúceho otca. Tom je jeden z tých komikov, ktorý sú permanentne na vzostupe a ktorých stand upy môžem pozerať stále dokola a neustále sa smiať na nových aj starých veciach. Sledgehammer sa do tejto kategórie pokojne môže zaradiť. Takto nejako by sa to malo robiť. ()