Suitable Flesh

• Veľká Británia Suitable Flesh

Psychiatričku Elizabeth Derby (Heather Graham) navštíví tajemný pacient (Judah Lewis), který trpí disociativní poruchou identity. Elizabeth se jím nechá svést a začne jím být posedlá. Její tělo následně ovládne démonická entita. (raininface)

EvilPhoEniX

Joe Lynch a adaptace povídky od H.P. Lovecrafta. Je to tak trochu televizní hororový Thrller, který jakoby vypadl z 90.tek a pro někoho bude neúprosný, já s ním však problém nemám. Dojde tu na sex, na krev i na černý humor a to mi na 3 hvězdy bohatě stačí. Je to sice béčkový retro trash jak víno, ale kdo s tím problém nemá, tak s film dokáže užít. Psychiatrička začne být posedlá jedním ze svých pacientů, který se zdá, že má několik osobností, ale celé se to trochu zvrtne. Hodně mě tu bavila Heather Graham, především v závěrečné třetině, která má skvělé hlášky a je tak nějak rajcovně creepy, celkem mi to zde pasovalo. Jestli se dá film doporučit nevím, očividně moc lidem nesednul, ale má rád nevšední bizáry, tak může zkusit. 5.5/10. ()

pornogrind

Suitable Flesh bude nejspíš filmem kterej rozdělí diváky na dvě poloviny. Mnohým divákům film nejspíš nesedne. Ti co ale přistoupí na hru kterou Joe Lynch(podle scénáře Dennise Paoliho a předlohy H.P. Lovecrafta) přichystal si možná film užijou tak jako já a dokážou ho ocenit alespoň 3hvězdami. PS. Ikdyž čekal jsem od toho trochu něco jinýho. ()

*CARNIFEX*

Joe Lynch s občasnými, priemernými, hororovými zábleskami, opätovne vyšiel na povrch s ďalším pokusom, no a opätovne sa jedná len o úroveň, sťažka dosahujúci priemernú kvalitu. Prakticky sa na to od úvodu pozerá zle a jediné čo dokázalo zaujať, je pasáž s predstavou Xhamster rubriky: Young Boys + older Milf. Ostuda, takáto kokotina .. ()

darkrobyk

J. Lynche začínám postupně zařazovat mezi oblíbené režiséry. Snímek podle povídky The Thing on the Doorstep (Věc na prahu), vydané v roce 1937 mě bavil. A dnes jsem ještě po filmu honem povídku znovu přečetl, abych konstatoval, že převedení do filmu se povedlo. V předloze jde, jak jinak, o Necronomicon, který není ve filmu pojmenován, ale kniha, v níž jsou zobrazeny Cthulhu, Prastaří, to dozajista bude. Navíc v něm se nachází strašlivá zaříkávadla, co jsou používána ke stěhování duše do jiného těla. A nechybí ani chobotnička, jako připomínka rasy z kosmu. Grahamová je velmi dobrá, když hraje někoho jiného, osobně mě pak potěšila Barbara Cramptonová, co už si v 80. letech zahrála ve filmech podle Lovecrafta - Re-Animátor a Ze záhrobí patřících mezi jedny z nejlepších adaptací. Shodou okolností všechny tři filmy mají stejného scénáristu. Gore je zastoupeno řezáním hlavy a rozkucháním a jedním z důležitých motivů je sex, který Lovecraft z osobních důvodů ve svém díle nemá. A pobavil odkaz na Colomba a jeho poslední otázku. Z hodnocení usuzuji, že půjde o film pro okrajové publikum, a tak bych ho i opatrně doporučoval. ()

Arsenal83

Kto by povedal, že Heather Graham a Barbara Crampton majú dokopy už skoro 120 rokov? Tie plastové technológie a zubné protézy sa neuveriteľne vylepšujú. Inak celkom dobré thrillerové béčko s hororovými prvkami spred skoro polstoročia, ktoré nemožno brať na rok 2023 vážne a predloha bola napísaná pred 90 rokmi, takže aj toto treba brať do úvahy. Podľa mňa si to herci užívali, oni určite vedeli, že budú v tých svojich polohách vyzerať trápne a že divákov skôr pobavia, než vystrašia. Teda pobavia, ale výsmechom. ()

• Hlavné natáčanie prebiehalo v Jackson, Mississippi v máji 2022. (Arsenal83)