Eliška a Damián

Česko, 2023, 12 h 28 min (Minutáž: 58–66 min)

Emma Smetana, Robert Urban, Hana Drozdová, Anežka Rusevová, Anna Dvořáková, Jan Komínek, Petr Buchta, Milan Šteindler, Michaela Kuklová, Dana Syslová (viac)

Hlavní postava Eliška žije v současnosti, ale Damián pochází z roku 1758. Díky elixíru začne Damián cestovat časem a potkává Elišku, která mu není lhostejná. A jak už to v pohádkách bývá, jejich cesta k lásce nebude jednoduchá. Oba se budou muset vzepřít svému osudu. Damián se totiž má zasnoubit s pruskou princeznou Frederikou a Eliška se zase musí starat o marmeládovnu, kterou zdědila. (TV Prima)

Recenzie používateľa FOCKE_WULF k tomuto seriálu (2)

Eliška a Damián (2023)

Přece jen jsem některým dílům neunikl, asi jako se ženy dívají na porno až do konce, aby se dozvěděly, jestli se ti dva nakonec vezmou. Děda Rakytník, ten mi bude dlouho ležet v hlavě. Trochu mne zneklidňoval Frank Zappa, co jim seděl ve sklepě a nenápadně monitoroval dění. Petr Buchta má dokonale vulgární držku, asi by měl hrát jen makaky. ()

Epizoda 1 (2023) (E01)

Smetanna by snad radši měla vést povstání nacistických robotů. Dařbuján Warhola nevím, jestli sem přiletěl z minulosti, či z Brna, nebo z tureckých hvězdných válek, ale jak nemá umně zastřižený vous a na hlavě divnou řepu, tak vypadá spíš jako somrák. ()