Válečný veterán William Lansing (STEVEN SEAGAL) žije v ústraní na Aljašce a jeho jedinou radostí je dopisování si s osiřelou Polkou Irenou. Když však od ní několik dní nedostane žádné zprávy a ze sirotčince přijde strohý dopis, že Irena mu už nebude psát, rozhodne se vypátrat proč. V Polsku zjistí, že sirotčinec slouží jako zásobárna pro rozsáhlé obchody s bílým masem a Irena zmizela v síti zločineckého gangu. (oficiálny text distribútora)

Jacinda

Na večerní posezení o samotě docela dobré. Pro mě průměr. Neznám moc Segalových filmů, takže nemůžu moc srovnávat, ale jak říkám. Docela dobré ()

Shakers

Ďalší zo Sedaloviek, ktoré stoja len na akcii, pretože všetko je tu tupé.Ale tento film zo Segalom je trošku špeciálny, po dlhšom čase za k Seagalovi pridal nový žáner - romantický.Čo je ešte príšernejšie.Je to stále dookola to isté ničím nezaujímavé, ani akcie nestoja za bohviečo.Proste Segal ide dolu vodou.Kde sú tie časy keď bol film tupý a dalo sa pozerať aspoň na akcie. 35% - 2* ()

Allien.9 odpad!

90% Seagalových filmů by se dalo označit jako "stupidní", ale tenhle opravdu vede. Válečný veterán (toho času na Aljašce) se vydává na záchranu své polské kamarádky (přes dopisy), která byla "unesena" zločineckým gangem. Na konci samozřejmě nechybí typický seagalovský masakr a nechutný happy-end. ()

mzss1

Film je krátkej - 83 minut. A přesto se tu najdou hluchá místa a zbytečné scény. Přesto ale jednoduchoučký příběh dokáže zaujmout. Je tu pár přestřelek, pár dobrých soubojů a celkem slušný závěr. Seagal má zde zajímavou samotářskou roli. 78% = **** ()

kingik odpad!

Agent William Ray Lansing odešel od CIA a žije na Aljašce, kde se stará o přírodu a je daleko od lidí. Jeho jediným kontaktem a radostí je dopisování s osiřelou Polkou Irenou, která žije ve varšavském sirotčinci, který Lansing na dálku podporuje. Vytvoří se mezi nimi silné pouto, Lansing pomáhá Ireně studovat práva a učí ji mnohé z toho, co ovládá. Když však dostane ze sirotčince oznámení, že Irena odtud utekla, rozhodne se zjistit, co se stalo. Kdyby se toho ujal nějaký schopný režisér, co umí inscenovat akční scénu, tak by se to možná vyšplhalo na průměrnou podívanou, jakou jsem zvyklý vídat od filmů určených rovnou na dvd. Jenže film skáče zmateně od jednoho ještě zmatenějšího obrazu do druhého, do toho nezvládnutá a řídká akce a (podmračený) Seagal. Dál si asi obrázek o tomto "skvostu" uděláte bez nejmenších problémů sami. Já to dokonce dobrovolně absolvoval. 0% ()

klerik

Otrepaná zápletka. Veľa vaty. Aspoň sa tu však neexperimentuje s formou a každý robí to na čo stačí. Oproti PROFESIONÁLovi je to skvelý comeback do starých koľají :), kde sa ku slovu nebezpečne hlásia sociálne motívy... ()

SeBig

Lákalo mě to už podle obalu na kterém má Seagal opět bouchačku kterou ve filmu ani nepoužije :-D Ale náhodou tohle bylo třeba lepší než takový Kod Smrti i když průběh filmu minimální akce a spíše krimi konec to zachránil Matt Schulze opět zaválel jako záporák. 55% ()

Chrustyn

Snesitelný Seagal, takže podprůměrný akčňák, který je méně škodlivý než desítky ostatních filmů tohoto obtloustlého aikiďáka. ()

korbitch22

Fascinuje mě,jak některé Stevenovi perly,které se nedají naprosto vůbec sledovat,mají třeba o 25% lepší hodnocení,než Poslední Mise.Slušnej akčňák,kterej sice ani z poloviny nedosahuje ničeho před rokem 1997,ale scénář má konečně smysl a akční scény jsou slušně nasnímané a Steven má dokonce schopnost se rozeběhnout!V jeho tváři sem mírně viděl jeho image a ducha let 90sátých,proto krásné 3*....55%. ()

Ghoulman odpad!

...aneb jak se stal z filozofa a milovníka ptáčků nelítostný hrdinný zabiják, jenž dá smrt i neozbrojenému a prosícímu zajatci... ()

Crocuta

Jakmile Steven Seagal zavítá do Evropy, nevěstí to pro diváka a fanouška jeho starších(!!) akčních filmů nic dobrého. Ale nezoufejte - tahle polská mise ještě není zdaleka to nejhorší. To co napáchal spolu s Němci a zejména s Rumuny je - těžko tomu uvěřit - ještě větší sračka. ()

ARI50

Důvod proč je viděno skoro vše od nepříjemného a nebo spíš složitého herce jsem už zmiňoval a další je mama která ho žere, ale ja potřebuji akci napětí super příběh zaporného hajzla a podobně ně každý film to má ale on chce. ()

becki_tu

Scénárista musí být buď velký recesista nebo naivní blb. Jak jinak si vysvětlit velkou převahu debilních dialogů nad akcí, kterou je zde po hříchu málo a která dělá právě filmy se Stevenem Seagalem více či méně koukatelné. Když k tomu přidám ještě nešikovně směšného režiséra, tak opravdu nemohlo vzniknout nic jiného, než další filmový paskvil ve Stevenově výhradně béčkoidní filmografii. ()

Lacike

Zo Seagaloviek natocenych v srackoidnom obdobi po roku 2001 ma tento film zapletku, ktora sa mi paci najviac. Nevadi mi ani, ze je zlozena z tych najjednoduchsich klise. Proste mi sedi. O to viac ma mrzi, ze po akcnej stranke je to uplne o nicom. Okrem jednej hromadnej bitky na zaciatku a neskutocne mizernej finalnej bitky tu je len jedna vacsia priemerne natocena prestrelka. Vdaka tomu miestami film dost nudi a ja nemozem dat viac ako 2*, lebo v ziadnom ohlade tento film nie je nadpriemerny. ()

PROROK14

To tu nie je agent CIA ani FBI? Joj ahaa. Vojnový veterán. Samozrejme skoro som zabudol. Tie filmy jeho všetky neviem koľko ich má dokopy, to je akoby jeden film len sa striedajú herci a názvy filmu. To je založené na tom istom princípe. Seagalovej rodine, alebo priateľke sa niečo stane a on ju musí zachrániť. Tu už pomaly nie je čo hodnotiť. ()

Tommassi3

"Bolest je tvou přítelkyní.. Když si na ni zvykneš, nakonec tě posílí.." Což by se dalo vlastně volně parafrázovat do hypotézy, že průměrný divák se stává skutečně otrlým, jakmile má nakoukáno alespoň pět naprosto libovolných Štefanových (s)hitů.. Dvousetkilový Stevie tentokrát zachraňuje sokolíky na Aljašce - Která díkybohu není v plamenech !! - pak pro změnu Agnieszku - Nikoliv však Holland !! - nejspíš proto, že v Polsku ještě nebyl, luští kryptogramy, ba dokonce i sushigramy - A to si vážně nedělám prdel !! Já si ji totiž na rozdíl od tvůrců téhle pecky rozhodně nedělám.. - a bohužel znovu spíš plká nesmysly, než aby lámal kosti, takže v jeho bohužel vůbec ne Poslední misi ani nebylo tolik třeba střihat a dublovat.. Nicméně slyšet Seagala mluvit o českých hranicích, to už za tu jednu hvězdu přeci stojí.. No, ne ?! ()

Marek1991

Na Seagala podľa mňa celkom slušná akcia a príbeh z prostredia Poľska. Príbeh o tak častých únosoch sirôt v strednej a východnej Európe. Mne sa páčila tiež ukážka z prírody, ktorá mala symbolizovať asi Aljašku alebo nejaké také prostredie zo Skalnatých hôr, ale som rád, že tam niečo také zakomponovali. Posledná misia je veľmi akčná a on tam ukazuje veľmi dobre svoje bojové umenie, ale stále je to naivné a možno som k nemu až príliš zhovievavý, ale je to jedna z mála vecí ak nie jediná, ktorá sa mi páčila priemerne. ()

Marsik

NOVA CINEMA HD (4:3) - Asi měknu a hodnotím velmi štědře. Mě dnes film jednoduše bavil, 80 minut uteklo jak nic a Stevenovy filmy stále vyhledávám. Samozřejmě Poslední mise má x neduh, zejména trochu odfláknutý (rozuměno rychlý) konec, ale mě dnes Out of Reach potěšil. A to jsem již měl s filmem zkušenost z minulosti a bral ho jako propadák. 70% ()